gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
lysyjack

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11281

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pią Gru 05, 2008 6:38 pm   Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
łał kodziki do gier są beeeeeeeeeee,polecam uczciwie girkować jest zdecydowanie więcej frajdy.oby teń dział nie powstał(bez obrazy)
  Temat: Rangi
lysyjack

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 14106

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Gru 05, 2008 6:35 pm   Temat: Rangi
witam wszystkich po ogromnej przerwie,mam nadzieje że nadrobie zaległośći i wrócę w łaski wodzów,pozdro dla wszystkich
  Temat: Noc Kruka
lysyjack

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7921

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Gru 05, 2008 6:32 pm   Temat: Noc Kruka
trójka jest tylko ładniejsza i hm trzeba sie nachodzić,czegoś brak w 3ce.ukończyłem ja niedawno i pozostał niedosyt .
  Temat: Nasze logo
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21462

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Sty 10, 2007 8:31 am   Temat: Nasze logo
logo w 3d to dobry pomysł .tylko tak jak pisałem predzej sensowne proporcje
  Temat: [humor] Mucha
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7616

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lis 07, 2005 12:59 am   Temat: [humor] Mucha
no niezłe hehehe dla mnie bomba :!:
  Temat: Jaka to gra?
lysyjack

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109591

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 8:51 pm   Temat: Jaka to gra?
Sory rozpedziłem sie z leksza :wink:
  Temat: Fable - The Lost Chapters problemy z grafika!!
lysyjack

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9435

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 8:39 am   Temat: Fable - The Lost Chapters problemy z grafika!!
:shock: DZIWNE mnie sie bujał na podkręconym 1,1 celeronik , no nie idealnie ale można było podeptać Ale nie przeszedłem do końca bo jak musisz powyłączać detale i inne bajery grafa i gra traci na wartości.Sprawdz sterowniki i directa.
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
lysyjack

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6907

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 8:34 am   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
Właśnie!! Wiele osób narzeka że 3 straciła swój urok przez to jak to nazwałeś "napaćkanie" Za dużo wszystkiego.To juz nie ten klimacik .Dwie pierwsze części były raczej dywersyjno szpiegowskie .Natomiast 3 no cóż niby też a jednak nie ,w tej części wygladamy raczej na rambo albo czterech pancernych i pies którzy sami wygrali wojne.
  Temat: Jaka to gra?
lysyjack

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109591

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 1:01 am   Temat: Jaka to gra?
Z jakiej to gry?
nagrode wyślemy pocztą.









tak tak wygrał pan żelazko a reszta wie????????
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
lysyjack

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6907

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:57 am   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
Witam i zapraszam do małej konfrontacji Commandos 1 ,2 ,3 ?.Która z części kultowej seri gry Commandos bardziej przypadła ci do gustu i dlaczego.Czy dla ciebie również ta gra ma w sobie coś co przyciąga cie jak magnez przed monitor z dzbanem kawci (lub coli ) i zmusza do działań wojennych ,sabotażowych itd. itp. ?
Wyraź swoją opinię.
  Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6158

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:47 am   Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
Zapraszam do dysputy która gra jest lepsza? I dlaczego ,małe uzasadnienie.Czy kultowy produkt moze sie równać z świeższą (nieco) serią Sacred ?
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lysyjack

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136990

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:35 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
ha dobrym pytaniem jest czy ci sie chce grać czy iść na łatwizne a to już nie jest gra tylko podziwianie monitora .Kody do gier powinni zakazać ,hm co to za frajda grać bez mózgu .Żenujące zadnej zabawy tylko wszędzie kombinatorstwo a fe :cry:
  Temat: Nasze problemy
lysyjack

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8316

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:28 am   Temat: Nasze problemy
100 metrów postów o czym hehe o błędach ort. i gram. he he ,ale sie brac rozpisała fiu fiu ,a główny "wontek " ha ha poszedł na Ksypy móhomojki haha .Napiszcie cos teraz jeszcze o pisowni języka polskiego panowie poloniści .Do trecenzji ha ha a nie o ólach tyskótofać he hehe.
pozdrawiam dyslektyków i innych z chorobami ojtoklafićnimi
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
lysyjack

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 19013

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 11:45 pm   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
Desperat heheh ehe. Jest sporo gier godnych polecenia naprawdę nie musisz sie tak męczyć 8) .Człowieku lukni na recenzje gier na naszej stronie -->http://www.sztab.com/ poczytaj na spokojnie przeanalizuj i spróbój czegoś innego .
  Temat: Witam
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4944

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 11:31 am   Temat: Witam
witam cie również :)
jestem świeży hehe
pozdrawiam
lysyjack
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17