gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Sie 01, 2011 9:53 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Ja mialem buga, nie pamietam w jakiej misji ze dostawalem ciagle po 2k expa od NPC ;P Zawsze z nim gadalem i dawal mi 2k expa.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lip 31, 2011 10:32 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Pogadaj ze wszystkimi na wyspie i przeczytaj ten dziennik czy jak to w Sea Dogs sie nazywalo.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lip 29, 2011 10:04 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Powinien byc... poszukaj dobrze (moze w tawernie?)

Pisalem ze w to gralem 2-3 lata temu. :razz:
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lip 29, 2011 2:43 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
hmm... w tawernie na jakiejs z pirackich wysp powinna byc dziewczyna i ona chyba moze wykrasc druga czesc mapy Beltropowi. Nie pamietam juz jak, ale cos w ten desen ;P
Ona pojawia sie po ukonczeniu zadan od piratów (chyba z 50% trzeba wykonac).

Znalazlem save i dokladnie to tak:
1. Gadasz z nia, ona mówi ze zalatwi dla ciebie 2 czesc mapy, ale musisz zatopic okret pod Granda Avilla (cos takiego).
2.Chyba trzeba gdzies poplynac jeszcze, ale nie jestem pewien :)
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
lukasz033

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Lip 28, 2011 6:19 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Witam, zalozylem sobie tu konto by odpowiadac na pytania o Sea Dogs. Gralem w to 2-3 lata temu, ale dobrze jeszcze to pamietam.
Walic smialo. Cieszy mnie to ze gre wyprodukowali w 2002 roku, a tyle osób w to jeszcze gra.

PS.
Jest na forum dzial o Pirates of the Caribbean?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16