gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Hired Guns: The Jagged Edge
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4804

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Sie 14, 2010 9:36 am   Temat: Hired Guns: The Jagged Edge
Grał ktoś?
Strategia rozgrywana w systemie turowym. Diamentowe Wybrzeże - niewielki kraj w Afryce, pada ofiarą bandytów i przestępców, osoba zarządzająca tym rejonem musi się ewakuować. Wynajmuje najemników którzy mają wywalić z kraju nieproszonych gości, tymi najemnikami właśnie my pokierujemy.

Gra jest w 3D, może grafą nie powala, na pewno nie jest to poziom Crysisa ale w porównaniu do Jagged Alliance 2.
Pierwotna nazwa tego tytułu to Jagged Alliance 3D - gra była już na ukończeniu, kiedy wydawca, Strategy First zerwał umowę z producentem, rosyjskim studiem Game Factory Interactive. Rosjanie nie chcieli tracić całej gry, więc postanowili wydać ją sami, tyle że pod innym tytułem.

Gra przeszła piekło, mogła wcale nie powstać, mogła nie ukazać się w Polsce, ale jednak udało się, aby wzbudziła zainteresowanie firmy Top Ware Poland... która niedawno niestety ogłosiła upadłość :|
Na szczęście grę można zdobyć innymi kanałami - ostatnio pojawiła się w Steam, razem z Jagged Alliance 2 Gold.
Co prawda tylko po angielsku, ale za to można wgrać jeszcze nowszego patcha:

Hired Guns do kupienia na Steam - JACenter.pl








  Temat: Jagged Alliance Online?
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4357

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 08, 2010 11:58 am   Temat: Jagged Alliance Online?
Na początku roku firma Strategy-First zerwała umowę z Akellą. Wydawało się, że JA3 poszło już na zawszę "do piachu".
Niedawno prawa do serii Jagged Alliance przejął niemiecki bitComposer Games i już zaczyna się nieco w tej kwestii dziać - niejako zapowiedziano nowy tytuł jakim ma być Jagged Alliance Online. Co dokładnie? Nie pytajcie, bo nie wiem, ale chyba mmo albo przeglądarkowe.
Zresztą, szykuje się też ponoć darmowy remake JA2!

Więcej szczegółów:
Jagged Alliance Online? BitComposer na GamesCom 2010! - JACenter.pl

Jagged nie umiera. On się rodzi na nowo! :D :D

[ Dodano: Wto Sie 10, 2010 7:34 pm ]
Kolejna bardzo dobra wiadomość - Jagged Alliance Online najprawdopodobniej będzie dostępne zupełnie za darmo!
Produkcją gry zajmuje się znana z tego typu gier firma Gamigo.

Jagged Alliance Online będzie darmowe - JACenter.pl

Czyżby te ostrożne działania były tylko "badaniem gruntu" przed wypuszczeniem czegoś naprawdę rewolucyjnego?

[ Dodano: Sro Sie 18, 2010 4:09 pm ]
Panowie i Panowie - rewolucja chyba przed nami!
BitComposer otworzył nową oficjalną i międzynarodową stronę serii Jagged Alliance!
Znaleźć na niej można informacje o Jagged Alliance Online, już nieco bardziej dokładne i opisujące zasady działania, ale także coś pięknego, a mianowicie nadzieję na to, że powstanie Jagged Alliance 3!

Szczegóły:
Nowa oficjalna strona Jagged Alliance i nowe wieści o JA Online! - JACenter.pl


Czy to sen, czy to tylko jakaś zjawa?
Nie, to rzeczywistość, naprawdę ktoś interesuje się serią Jagged Alliance! :D

[ Dodano: Pon Wrz 13, 2010 1:13 pm ]
Na oficjalnej międzynarodowej stronie Jagged Alliance pojawiła się ankieta dotycząca Jagged Alliance Online.
Wybieramy w niej jedną postać spośród wszystkich dostępnych w JA2 w AIM, MERC oraz postacie RPC.

Szczegóły:
Którego z najemników chciałbyś w JA Online? Kontrowersyjna ankieta - JACenter.pl

O co więc chodzi? Ciężko na razie powiedzieć - według zapowiedzi najemników ma być naprawdę wielu, może to więc wybór tego, który jest najpopularniejszy i powinien być symbolem tej gry? A może pojawi się jakiś zupełnie inny motyw?

[ Dodano: Wto Paź 12, 2010 6:08 pm ]
Od jakiegoś czasu nic nowego się nie pojawiło, ale to wcale nie znaczy, że projektu zaniechano (o żeby mnie... gdyby coś takiego miało się stać :) ).
Dzisiaj dowiedzieliśmy się, kto będzie odpowiadał za muzykę w Jagged Alliance 2 Reloaded! Będzie to studio Dynamedion, które stworzyło soundtrack do takich gier jak Anno 1404, Sacred 2, seria The Settlers i Spellforce o raz Restricted Area, a więc naprawdę klimatyczne kawałki :)

Szczegóły:
Będzie nowa muzyka do JA2: Reloaded! - JACenter.pl


Do tej pory nie wiadomo jednak, czy będą to dobrze nam znane, ale odświeżone kawałki z JA2, czy jednak zupełnie coś nowego.
Ja obstawiam... w sumie to nie wiem co byłoby lepsze :) Z jednej strony muzyka w JA2 jest naprawdę klimatyczna i nieco odświeżona byłaby z pewnością jeszcze lepsza, z drugiej jednak chciałoby się posłuchać czegoś zupełnie nowego, co jednak pasowałoby do strategii tego typu.

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 11:41 am ]
Mam kolejne dwie ciekawe informacje :)
Po pierwsze, twórcy Jagged Alliance Reloaded postanowili zapytać nas, czyli wszystkich fanów serii o to, czy system walki w tej grze powinien zostać zmieniony. Obecnie strategie turowe to coś naprawdę egzotycznego i nigdy nie wiadomo, czy wydatek w ogóle się producentowi zwróci. Ja tam preferowałbym to co jest w JA2, ale jeżeli wtedy gra miałaby się pojawić i szybko zniknąć, to lepiej dokonać odpowiednich zmian i dostosować ją do nowych produkcji ;)

Szczegóły:
System walki w Reloaded do wymiany? Twórcy pytają fanów o zdanie - JACenter.pl


Druga sprawa to nietypowa akcja serwisu GOG.com, bardzo dobra dla fanów Jaggedów - jak niektórzy zapewne wiedzą, ostatnio serwis zamknięto... aby szybko go reaktyowować i poinformować, że to tylko z powodu wielu zmian technicznych. Good Old Games postanawia wyjść ze statusu beta i każdy kto do tego czasu założy w nim konto, dostanie JA1 Deadly Games zupełnie za darmo!

Jagged Alliance Deadly Games za darmo w GOG.com! - JACenter.pl

Dodatkowo gry od Strategy-First (czyli również JA2), są dostępne po obniżonej o 50% cenie. Tylko zakładać konta i brać póki jest :D
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16