gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gothic 2
lord

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29108

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:46 pm   Temat: Gothic 2
czesc mam pytanie na stronie sztabu pisalo ze mozna pozmieniac w notatniku pewne zeczy np zeby bylo wiecej krwi szybki sejw wszystko mi chodzi co zmienilem tylko ze nie moge zrobic ostatniej zeczy przypisac klawiszow skrotowych do esencj zycia czy many zeby np w trakcie walki muc sie podleczyc jak ustawic tak zeby przypisalo mi klawisze np do elikisu zycia np zeby eliksir zycia byl "1"itd?????
pomuzcie plz
  Temat: Gothic 2
lord

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15115

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 1:56 pm   Temat: Gothic 2
cze zaczolem grac w gothica 2 nk i na tej stronce cos pisalo ze jak zmienie w gothicu w folderze system w notatniku taki link usePotionKeys=0 z "0"na 1 i zapisze zmiane to bede mugl przypisywac miksturom i esencjom leczniczym skróty klawiszowe i bede mogl ich uzywac nawet w trakcje walki zrobilem tak ale nie wiem jak to ustawic teras zeby chdzilo niech mi ktos pomoze plz ulatwlo by mi to choc troszke gre a z kodami nie chce gra
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16