gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: HoMM V
leiff

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6778

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 8:16 pm   Temat: HoMM V
Witam jestem autorem zapowiedzi hirousów jeśli podobał się tobie(lub nie podobał) ten tekst napisz o tym w tym wątku.
  Temat: Nowy skin
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 11740

PostForum: O forum   Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 8:13 pm   Temat: Nowy skin
moim zdaniem nasz dostępny w tej chwili skin jest optymalny prosty chłodny, profesjonalny, tak jak wojsko.
  Temat: Pomożemy?
leiff

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10579

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 8:09 pm   Temat: Pomożemy?
Jesli wcześniej dostał bym materiały to mógłbym sporządzic przystosowane do wieku scenariusze zajęć z dziećmi.
  Temat: Pomożemy?
leiff

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10579

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 6:04 pm   Temat: Pomożemy?
Nie wiem czy to istotne ale jestem nauczycielem klas początkowych i jeśli czas pozwoli mógłbym poprowadzić takie warsztaty.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 9:07 am   Temat: Największy wynalazek.
W obecnym stadium naszego rozwoju ewolucyjnego jesteśmy już w stanie wyjść poza li tylko "żerowaniu na kopalinach" jednak moim zdaniem prace nad alternatywnymi żródłami energii stopowane są przez ludzi zarabiających na wydobyciu i rozprowadzaniu ropy naftowej i jej przetworów.
  Temat: W samo południe - Pancerz, a straty
leiff

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4222

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 8:25 pm   Temat: W samo południe - Pancerz, a straty
Moim zdaniem od wartości strat uzyskanych z tabeli powinno odjąć się wartość ochronna właściwą dla danego pancerza.
  Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4981

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 12:39 pm   Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
zależy co kto lubi :-) ja tam wole do innych mężczyzn zachować pewien hmm dystans i nie spoufalać się z nimi przy każdej okazji na Per Bracie.
  Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4981

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 8:45 am   Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
Klemens napisał/a:
Polecam pielgrzymkę pieszą. To akurat naprawdę piękny obyczaj.

Wiem o tym szanowny Klemensie (brałem już w takowej udział kilkakrotnie) ale kiedyś widziałem jak ta pani mówi tak do dziewczynek w programie Duże Dzieci. Są okoliczności w których użycie takiego sformułowania są uzasadnione ale żeby tak cały czas..
  Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4315

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:47 am   Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
Zjawisko o którym wspomniał mój przedmówca jest powszechnie znane i badane przez różne państwa i nie tylko rosja ma w tym temacie sukcesy.
  Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
leiff

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4312

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:43 am   Temat: Szturm czy długotrwałe oblężenie.
Jak zaznaczyłem tak i piszę oczywiście oba sposoby są równie dobre o ile szturm pozwala zaoszczędzić czasu to oblęzenia może zmniejszyś straty. A najlepiej jest mieć piątą kolumnę w mieście bo od zawsze najlepszym sposobem na zdobycie miasta była zdrada i dywersja od środka.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:38 am   Temat: Największy wynalazek.
A wracając do wynalazków w dziedzinie wojskowości to chciałbym podrzucić kolejny krok milowy w tej dziedzinie tzn: czołgi.
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
leiff

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68897

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:34 am   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Chciałbym nieśmiało nadmienić że problem który zgłaszałem już dość dawno nie został rozwiązany powiadomień o odpowiedzi ani słychu ani widu :cry:
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
leiff

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15091

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 9:44 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Do wszystkich ogamemaniaków jestem głównodowodzącym akademi GAC z 33 uni jeśli ktoś gra na tym uni i chce w przyszłości przejść do bardzo mocnego sojuszu to zapraszam do nas tylko napiszcie do mnie na GG przyjmę was wszystkich moi sztabowicze mili.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 9:39 pm   Temat: Największy wynalazek.
więc można powiedzieć że broń atomowa uspokoiła nieco zapędy niektórych osób gnające je do wojny ale co się stanie jak bombę taką wyprodukują już sobie koreańczycy, udoskonalą ją w iranie albo w syrii no wtedy już nie będę taki pewny że broń ta te właśnie zapędy stopuje.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:41 pm   Temat: Największy wynalazek.
Oczywiście szanowny kolega ma całkowitą i zupełną rację biję się w piersi i błagam o wybaczenie tak kardynalnego przeoczenia. Chodziło mi wszagże bardziej o dzisiejsze odmiany bomby atomowej dalece silniejsze od ówczesnych "Chłopczyka" i "Grubaska" które spadły na głowy japończyków.
 
Strona 4 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16