gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Książki Fantasy
leiff

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21500

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Paź 18, 2005 1:30 pm   Temat: Książki Fantasy
Szczerze powiedziawszy książki fantastyczne to moje hobby zarówno fantasy jak i s-f
polecam wszystkim "Wieże głupców" Sapkowskiego
  Temat: Broń średniowieczna to jest to!
leiff

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8177

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Paź 15, 2005 9:49 am   Temat: Broń średniowieczna to jest to!
Wielkie dzięki na podpowiedzi i muszę stwierdzidzić że masz zupełną rację. Sam zastanawiałem się nad poszeżeniem artykułu ale jak sam stwierdziłeś jest to niemal temat rzeka i chciałem przedstawić broń najczęściej spotykaną w ówczesnym okresie jak i taką która moim zdaniem była najciekawsza. Jeszcze raz dziękuję za spostrzeżenia.
  Temat: Broń średniowieczna to jest to!
leiff

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8177

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 10:06 am   Temat: Broń średniowieczna to jest to!
Witam wszystkich to jest mój pierwszy post na tym forum. Piszę go w nawiązaniu do mojego artykułu na temat: "Rozwój broni cięciwowej w średniowieczu". Zdecydowałem się na taki właśnie temat gdyż lubuję się w okresie średniowiecza kiedy mężczyzna był mężczyzną a walkę wygrywał lepszy wojownik a nie lepsze uzbrojenie. Bardzo proszę osoby odwiedzające to forum o recenzje wytworu mego pióra (niestety nie gęsiego). artykuł znajduje się w dziale militaria, w kategorii samoloty i broń ręczna. SŁAWA!!!
 
Strona 18 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16