gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136936

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:52 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Mnie również nie udało się zdobyć tego statku wydaje mi się że taka jednostka nie jest przewidziana do zdobycia przez gracza.
  Temat: Co CI przypomina....
leiff

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5536

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 20, 2007 4:06 pm   Temat: Co CI przypomina....
Temat nie aktualny projekt upadł pan Hanaoka nie sprawdził się treraz na plac boju wkraczają studenci ASP.
  Temat: Co CI przypomina....
leiff

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5536

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 10:55 am   Temat: Co CI przypomina....
Mam małą zabawę dla sztabowiczów jeśli ktoś chce się trochę pomęczyć to proszę odpowiedzieć co Ci przypomina prawdopodobny nowy wzór mundurów dla Polskiej Policji?
Chodzi mi o to czy te wzory nie przypominają wam jakichś wzorów mundurów z czasów 2 wojny. A jeśli tak to jakiej nacji? Charakterystyczne są tu szczególnie czapki i stójki w marynarkach.
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
leiff

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 10:51 am   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Wojman, jak chcesz podaj mi adres to wyślę ci ten film proszę o wiadomość na PW
  Temat: Najlepsza formacja na świecie??
leiff

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14074

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Gru 27, 2006 9:26 am   Temat: Najlepsza formacja na świecie??
witam swój głos przynałem husarii to była naprawdę skuteczna i nieustępliwa formacja no i aż do wynalezienia i udoskonalenia broni palnej nie do wyjeb...
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
leiff

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 25, 2006 9:00 pm   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Ja kupuję CKM od samego początku jego wydawania pierwszy numer jaki mam pochodzi z października 1999 roku.
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
leiff

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 25, 2006 5:06 pm   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
kolospl napisał/a:
leiff...czy ty czasem nie masz już żony i dziecka? :roll:
mam i żona też uwielbia czytać CKM
  Temat: jaka jest fajna gierka?
leiff

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7647

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Gru 24, 2006 2:43 pm   Temat: jaka jest fajna gierka?
tak niestety jest ale wiadomo że gra z taką grafiką musi wymagać wiele od kompa. Mogę ci poradzić z czystym sercem Praetorians gra jest świetna i nie potrzebuje wiele aby cieszyć ma jeden minus jest bardzo wciągająca i jednocześnie trudna więc może budzić frustracje.
  Temat: Broń średniowieczna to jest to!
leiff

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8153

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 8:50 pm   Temat: Broń średniowieczna to jest to!
zgadza się drogi panie generale mnie również śmieszą filmy w których rycerze w pełnej płycie wskakuja na drabiny oblężnicze niczym zające.
  Temat: Historia na wesoło.
leiff

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 11109

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 28, 2006 8:45 pm   Temat: Historia na wesoło.
Słyszałem że już za czasów Stalina produkowane były doskonałe pralki automatyczne. Jednakże wielki przywódca narodu przebijał je wszystki bo posiadał jeszcze jeden wczytany punkt w programatorze...WIESZANIE!!

Delegacja Rosyjska przyjechała do Polski konkretnie do Gołuchowa jest tam piękny park a w parku tym w okresie tym panoszył się strasznie Barszcz Ukraiński tzn roślina wydzielająca silnie drażniący sok który jest w stanie silnie poparzyć skórę. Roślina ta z wyglądu przypomina koper włoski tylko jest kilkunastokrotnie większa. Więc kiedy jeden z członków delegacji ujżał wykrzykął: Jaki piękny koper(oczywiści po rosyjsku) na to jeden starszy i bardzo krewki pan opiekujący się parkiem a co za tym idzie walczący z tym paskudnym zielskiem. Przypuścił szturm na delegację dziarsko wymachując parasolem z okrzykiem na ustach Ja ci K...rwa dam koper. Na szcześci dla tego pana ktoś zdołał go na czas spacyfikować i nie doszło do scen drastycznych.
  Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
leiff

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14713

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Cze 28, 2006 8:32 pm   Temat: Najciekawsza bitwa na kartach historii
Ciekawych z różnych powodów bitew było wiele choćby Bitwa zwana Cudem Nad Wisłą. Nie muszę chyba pisać kto z kim walczył i jaki był wynik? Można przypomnieć również bitwę o Anglię, Stalingrad, czy walki Aleksandra Wielkiego.
  Temat: Historia na wesoło.
leiff

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 11109

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Cze 03, 2006 5:18 pm   Temat: Historia na wesoło.
Z największą przyjemnością a w co konkretnie panienka chciała by się wkręcić??
  Temat: W samo południe - Jednoosobowa wyrzutnia rakiet
leiff

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4690

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Maj 23, 2006 8:45 am   Temat: W samo południe - Jednoosobowa wyrzutnia rakiet
Mnie również wydaje się że jedna wyrzutnia na oddział wystrczy w zupełności w końcu w dzisiejszym wojsku panuje dość duża specjalizacja i wyrzutnia taka może być traktowana jako dodatkowe zabezpieczenie przed czymś niespodziewanym.
  Temat: Królestwo Tyrencji
leiff

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4846

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:36 am   Temat: Królestwo Tyrencji
Zobaczymy co jest warte wasze królestwo. Zobaczymy.
  Temat: Pistolet maszynowy pepesza
leiff

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 28280

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Maj 13, 2006 6:50 pm   Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Niby tak ale z kolei mp40 podczas strzelania ciągnął bardzo w góre takze w celu lądowało zaledwie kilka pocisków reszta leciała w niebo.
 
Strona 2 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17