gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Tarcza
leiff

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6598

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:20 pm   Temat: W samo południe - Tarcza
Jeśli weźmiemy pod uwagę sposób mocowania uchwytów na tarczy to ja znam dwa rodzaje i w obu utrata przedramienia uniemożliwia korzystanie z tarczy. A jeśli jakimś cudem uda sie przymocować tarczę do kikuta to i tak zmniejszy to zdolność manewrowania tarczą. Śmiesznie wyglądało by gdyby wojownik trzymał okrągłą tarczę o średnicy 110 cm, 20 cm przed twarzą każde uderzenie w tarcze skutkowało by zarobieniem nią w twarz.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12991

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lut 13, 2008 11:40 am   Temat: Największy wynalazek.
no chyba że znali już wtedy zabójcze kawały ;-)
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136762

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Gru 06, 2007 2:54 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Miałem taki sam problem najlepiej przed abordazem użyć kul łańcuchowych albo kartaczy, a na abordaż mie ma specjalnego przycisku poprostu jak jesteś blisko to dzieje się automatycznie. Musisz mieś też dobrze rozwinięty profilk kapitana wysoki abordaż i koordynację, a ja zauważyłem że dobrze jest abordażować jednostki wyższej klasy niż twój statek.
  Temat: Najlepsze auto policyjne.
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5410

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 04, 2007 3:36 pm   Temat: Najlepsze auto policyjne.
Biję się w piersi i jak najbardziej mogę podjąć się tego zadania. a powyższy link natychmiast usuwam.
  Temat: Najlepsze auto policyjne.
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5410

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 04, 2007 9:41 am   Temat: Najlepsze auto policyjne.
i po problemie
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136762

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Gru 03, 2007 9:13 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Na jednej z wysp angielskich spotkasz w tawernie kupca który opowie ci o francuskich okrętach uzbrojonych w nowe działa ta wyspa to chyba daed island albo inna mniejsza. Nie jestem pewien która ale bez tej rozmowy nic nie wskórasz.
  Temat: Najlepsze auto policyjne.
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5410

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 6:08 pm   Temat: Najlepsze auto policyjne.
może ktoś kiedyś wymyśli rpg-a o policji :lol: ale masz rację ten temat miał się znaleść gdzie indziej.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136762

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 6:00 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nie wciskasz tyko raz potem puszczasz i wklepujesz kod
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136762

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 9:54 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Nie wciskasz jednocześnie ctrl i z potem wpisujesz kod nie pojawi się żaqdne okienko. Spacji musisz użyć deneg day na przykład czy expu mne.
  Temat: Najlepsze auto policyjne.
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5410

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 01, 2007 8:56 pm   Temat: Najlepsze auto policyjne.
Witam mam pytanie do sztabowiczów o najlepsze ich zdaniem auto dla policji może tą oddolną inicjatywą pomożemy w końcu skutecznie przeprowadzić przetarg na radiowozy dla policji, bo do tej pory co przetarg to gafa.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
leiff

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136762

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Gru 01, 2007 8:38 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Na pełnym morzu wciskasz ctrl i z jednocześnie czasami musisz wcisnąć kilka razy z rzędu nie morze być w tym czasie żadnej jednostki wrogiej w zasięgu ognia.
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
leiff

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10210

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 7:50 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
i słusznie, i słusznie ale awansujemy
  Temat: W co obecnie gracie?
leiff

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65002

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 24, 2007 1:27 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja gram w GLADIATUS gra internetowa
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
leiff

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10210

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Sie 24, 2007 12:39 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Mnie wydaje się że mamy duże szanse na awans bo:
-wreszcie trenuje reprezentacje z poza układu
-mamy kilku dobrych za miarę europejską zawodników( Boruc, Smolarek, Błaszczykowski, Bąk)
- w reprezentacji nareszcie jest właściwa atmosfera nikt na nikogo się nie obraża
- i wreszcie jedno tylko życzenie żeby dać popracować Benhakerowi dłużej nawet jeśli nie wejdziemy do euro przecież dwa lata póżniej znowu mistrzostwa świata.
  Temat: W samo południe - Szansa trafienia początkujących wojowników
leiff

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6736

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pią Sie 24, 2007 12:33 pm   Temat: W samo południe - Szansa trafienia początkujących wojowników
wydaje mi się że 50% jest w zupełności adekwatną wartością na zdrowy chłopski rozum albo trafi albo nie. Ktoś kto walczył mieczem albo toporem wie dobrze że trafić nie jest tak trudno napewno dużo łatwiej niż się skutecznie obronić.
 
Strona 1 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16