gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POszukuję strategi...
laki992

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5992

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Maj 25, 2010 1:11 pm   Temat: POszukuję strategi...
aha no dziekuje narazie zaczynam sobie zasysac Empire earth ale nie 2 tylko 3 :D a co do reszty zobacze z pewnoscia z chcecia pogram :D
  Temat: POszukuję strategi...
laki992

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5992

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 23, 2010 5:37 pm   Temat: POszukuję strategi...
a co moze byc jescze ciekawego w takiej grze?? Mnie wydaje sie że raczej chodzi o wojsko i żeby mozna stopniowo sie rozwijac no i jakas kampania dobra :wink: A sorry zapomnialem racja zeby mozna miec swoja bazę i rzowijac sie no wiecie takie jak w grach strategicznych z wojskami z sredniowiecza .... NO i bardzo dziękuję za tytuły szczrze mówiąc bardzie podeszła mi gra Joint Task Force
  Temat: POszukuję strategi...
laki992

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5992

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 23, 2010 4:12 pm   Temat: POszukuję strategi...
Witam serdecznie!

Poszukuję ciekawej strategi na PC w której miał bym kontrolę nad wojskami no wiecie czysta strategia z tym że zamiast średniowiecznych wojsk co mnie osobiście już znudziło miał bym wojska teraźniejsze czyli poprostu mówiąc gra na PC strategia z wojskami czasów XXI wieku..

Czy zna ktoś jakąś taką dobrą strategię na PC ??? Proszę o podanie mi paru Tytułów gier...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16