gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Troche inne sesje.
laba93

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6307

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Pią Lut 26, 2010 11:48 pm   Temat: Troche inne sesje.
Zależy - są różne systemy. My staramy się jechać na autorskich z własnym, wykreowanym przez nas światem :D
  Temat: Troche inne sesje.
laba93

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6307

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Pią Lut 26, 2010 12:37 am   Temat: Troche inne sesje.
Jako, że ze znajomymi z gry Guild Wars mieliśmy ochotę na sesje RPG, a nie dało się zrobić tego w realu, to wpadliśmy na dosyć ciekawy (i inny) pomysł. Mianowicie stworzyliśmy internetowe sesje RPG. Nie są to co prawda "emocjonujące" (tak tu jest zawarty cynizm) akcje w realu, ale jako że każdy z nas się trochę bawił w pisanie opowiadań, stworzyliśmy mocno opisowy system gry. Jeśli są osoby chętne by sprawdzić jak to działa, to zachęcam do pisania do mnie, lub komentowanie tego w tym wątku. Linku nie umiaszczam w poście, ponieważ jestem tu nowy i nie wiem do końca jakie stosunki panują tutaj odnośnie umiszczania takowych. Jakby co, to PW lub mail :D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17