gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Multiplayer on-line przez Internet
kull

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4763

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 5:50 pm   Temat: Multiplayer on-line przez Internet
hi
granie przez neta uwazam troche za strate czasu, ostatnio przy CS zasiedzialem sie kilka dni i to tylko potwierdzilo moje stanowisko w tej sprawie :) . Ale w najnowsze RTSy w multi warto pograc, lubie (musze?) byc na biezaco z najnowszymi produkcjami, a w wersje pelne nie zawsze moge zagrac. Swietnie do tego nadaja sie wiec wersje demo, szczegolnie te Multiplayer, o ktorych tutaj mysle. Swojego czasu zagrywalem sie w multi-demo w Praetorians, teraz nie moge znalezc nic fajnego do rozgrywek po sieci - oczywiscie strategicznego. Sciagnalem nawet gre PERIMETER - demo multi, ale gra sie okazala beznadziejna, .... hmmm, a moze jej nie rozumiem ? Gral w to ktos? Moze jednak jest fajna, bysmy pograli. Jak ktos znajdzie na necie jakas fajna, nowa strategie - demo - multiplayer to moze pogramy? Ktos chetny?
  Temat: O forum!
kull

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7576

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 11:22 pm   Temat: O forum!
Takie pytanie odnoscie forum:
Nasi użytkownicy napisali 821 wiadomości
Mamy 47 zarejestrowanych użytkowników


w tym ile jest bredni ?? :) i ilu uzytkownikow jest aktywnych?
  Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
kull

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10194

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 5:18 pm   Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
jak ktos mnie zobaczy na gg to niech zagada i zagramy w szachy :) . troche zmienilem sport, wlasnie wrocilem ze streetballa :) , ale do szachow nadal czuje sentyment, wiec pamietajcie, ze licze na wygranie tego turnieju :D .
  Temat: III Zjazd Sztabu!
kull

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12101

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 8:14 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
No ja mam 4 miesiace wolnego, ale chyba bede jakas prace bral, bo mam spory debet w kasie, a rodzice jeszcze wiekszy :( . Nawet te 300 zl na 3 dni to troche sporo :( . Ale nocleg + piwa i tanie wina, bez jedzenia, bo po co ? :) - moze do 100 zl sie wyrobie :)

MAO - fajnie masz z Ta Anglia, tez chcialem gdzies wyjechac popracowac czy cos za granice. Jedziesz tam w celach rekreacyjnych czy zarobkowych i kiedy wracasz?
  Temat: Kto wie(capitalism)
kull

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4761

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 8:03 pm   Temat: Kto wie(capitalism)
trzeba zrobic na tym forum pozadek :) . kto Tutaj jest moderatorem? takie posty powinny byc kasowane bo tylko zasmiecaja forum. jedynie smieszne odpowiedzi sa tutaj warte poczytania :) ))
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
kull

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8326

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 7:53 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
ten post na gorze to moj, zapomnialem sie zalogowac przed jego napisaniem. :evil:
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
kull

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8326

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 8:46 am   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Hi.

no to jeszczew mi egzamin zawodowy zostal i jestem na 4 miesiace freeee ! :D Ale z z komputerow to sie z przyjemnoscia poucze :) . No to przejde moze do swoich ocen. Chcialem zauwazyc, ze matura to najwiekszy stres jaki kiedykolwiek przezylem, juz prawko to mniejsze nerwy. A wiec tak z polskiego z wypracowania 5 :) , moze dlatego, ze wzialem temat, ktory w naszej szkole wybraly tylko 3 osoby :) . Ale 5 mnie ucieszylo, bo jestem zwolniony z polskiego ustnego, a mowca to ja nie jestem :) . Oczym zreszta przekonalem sie na fizyce z ustnego. Zaczalem sie przygotowywac jakies 5 dni wczesniej, jakies 7 godzin dziennie i nauczylem sie 95%. Oczywiscie nie mam szczescia w grach losowych (o przepraszam w totolotku raz wygralem 10zl ;) ), tak wiec wylosowalem zestaw dla mie trudny. Ale wybronilem sie na 3 (choc na poczatku myslalem, ze nawet na 4, ale komisja niby podpowiadala, ale wrednie oceniala). No i z matmy z pisemnego, byla dosc trudna, z czasem sie ledwo wyrobilem i dostalem mocna 3 :) . Teraz tylko wspomniany zawodowy 1 czerwca i szukam czegos na politechnice :) . Przez te 3-je troche zmalala mi liczba punktow, wiec nie bede mial wiekszych dylematow gdzie skladac papiery :) . Biore jakas informe (tutaj moze byc problem z pubnktami, ale najwyzej sie za rok przeniose) lub marketink i zarzadzanie.

Ale nie ja bylem jedynym skazancem w tym roku :) . Jak Wam poszla matura - pozostali ?? :) Acha, no i pytanie do studentow :) informatyki, aby cos doradzili w wyborze studiow.

P.S. za tydzien wracam w pelnym blasku do sztabu :) . Mielismy layout zmieniac strony glownej??
P.s.co z lista dyskusyjna ?? zaraz ide przegladac forum, bo nic jeszcze na nim nie czytalem :)
 
Strona 11 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16