gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
kull

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8326

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 03, 2004 9:26 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Najbliżej domu jak się dało :) czyli Politechnika Wrocławska
  Temat: Condor Squad - II Wojna Swiatowa
kull

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4715

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lip 03, 2004 9:23 pm   Temat: Condor Squad - II Wojna Swiatowa
hi

slyszeliscie cos mozne o takiej grupie amerykancow "Condor Squad" i ich akcji majacej miejsce 29 sierpnia 1944 w okolicach Dunkierki?? Cala akcja byla zwiazana chyba z wykradzeniem planow czy czegos tam zwiazanego z rakietami V3 . Mialo cos takiego kiedys miejsce? Nie moge o tym nic w necie znalezc sensownego. help.
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
kull

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8326

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 02, 2004 1:49 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
No to jestem calkowicie FREEEE .... mam juz prawdziwe wakacje. Dostalem sie tam gdzie chcialem na studia -
Elektronika Mikrosystemow i Fotonika - Informatyka i Telekomunikacja

:lol:
  Temat: Soldiers - Heroes of World War II
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4605

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 28, 2004 3:08 pm   Temat: Soldiers - Heroes of World War II
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=1819 - mozna czytac za freee :)
  Temat: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
kull

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4769

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:54 pm   Temat: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
no to ładnie, aż mi głupio, że zdałem mature na 3,3 i 5 :( . Człowiek taki mały się czuje, jak wkoło same kujony ;) . Gratulacje MAO, wzorcu Ty nasz :) .
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
kull

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15019

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:49 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
ja nie bede - decyzja bez komentarza :cry:
  Temat: Soldiers - Heroes of World War II
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4605

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:45 pm   Temat: Soldiers - Heroes of World War II
To trzeba sobie abonament kupic ;) lub poczekac kilka dni na publikacje na stronie glownej :) . Szkoda streszczac, za dobra gra :) . Jak sie ukaze pelna wersja txtu za free to dam znac.
  Temat: Soldiers - Heroes of World War II
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4605

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 3:40 pm   Temat: Soldiers - Heroes of World War II
moze to Was przekona do tej gry: :wink:
http://www.gry-online.pl/...p?ID=1819&STR=1
  Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
kull

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4900

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 11, 2004 1:36 pm   Temat: jak zagrać w blitzkreieg w sieci
na gamespy gra sie za free.
  Temat: Soldiers - Heroes of World War II
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4605

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 01, 2004 10:35 pm   Temat: Soldiers - Heroes of World War II
nie powiecie mi chyba, ze nikt z Was w to nie gral ?? :) Commandos w polaczeniu z RTSem, z przewaga strategii i z dodatkiem zrecznosci. Na dodatek real historia i dokladne odwzorowanie sprzetu z lat IIWojny. Zagrajcie w demo to sie przekonacie :) . Ja przeszedlem tylko na easy, ale ciegle sie mecze ta jedna plansze na medium. Za kazdym razem komputer gra inaczej, wiec jest problem bo nie ma schematow! fajowa gra :D
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
kull

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8326

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 01, 2004 4:06 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
zdalem egzamin zawodowy na 3 :( , ale mam juz free !!! :) . Egzaminy na studnia sa dobrowolne, wiec ide na pelnym luzie, teraz poswiece sie troche dla SVV. :) mature mam, na plibude mam nadzieje sie dostane, jestem Technik Elektronik ze specjalizacja Technika Komputerowa, czego chciec wiecej ?? ;) )

btw: chce pograc z kims w szachy, ten turniej SVV chce wygrac !! :) jak mnie zobaczycie na gg to dajcie znac - pogramy.

moje gg- 2923118
  Temat: Multiplayer
kull

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5432

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 31, 2004 10:11 pm   Temat: Multiplayer
Czasmi wkurza mnie to forum :x ten GOSC i kurnik to ja :D . Zapominam sie czasami zalogowac, a automatycznie nie zawsze mnie loguje bo czesto czyszcze historie i tymczasowe pliki internetowe.

a za free to mozna cos opbrac ze sztab.com no i moze cos do multi sie znajdzie na http://www.staregry.prv.pl/. i na wp.pl cos jest:
http://gryonline.wp.pl/.?...JuZjSt9JoPUEA9Z
  Temat: Soldiers - Heroes of World War II
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4605

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 28, 2004 3:53 pm   Temat: Soldiers - Heroes of World War II
Soldiers - Heroes of World War II
to superowa strategia z elementami taktyki i zrecznosciowki, cos wspanialego. Ekstra sie gra, super odwzorowano pole walki i sprzet wojskowy. Sciagnijcie sobie demo - 230MB, ale warto! Gral juz w to ktos? Chce sie wymienic spotrzezeniami i uwagami. :)

http://www.codemasters.co.uk/soldiers/
  Temat: Potrzebuje neta
kull

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5049

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 7:31 pm   Temat: Potrzebuje neta
no ja sie mecze na Dialogowskim CDI - wyciaga jakies 14 KB/s = za okolo 100 zl + abonament ponad 20. Nie jest tak zle, ale po dwoch latach (na tyle mam podpisana umowe) poszukam czegos szybszego. Mimo wszystko polecam Dialog.
  Temat: cd-key
kull

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 18799

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 5:53 pm   Temat: cd-key
Panowie! (btw: jest wsrod nas jakas Pani?)
nie powinnismy na naszym forum rozmawiac o piratach, crackach, serialach itp. tematach. Jezeli Nasze forum ma podbic swiat, to niech podbija ten ucywilizowany, a przynajmniej ten Europejski :) . To jest apel na serio, a nie zart! - nie sugerujce sie usmieszkami :)
 
Strona 10 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16