gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 4:03 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
ja wracam 15 sierpnia i to mozna nazwa terminem rozpoczecia na dobre prac nad nowym sztabem, ale do tego czasu caly sztab ludzi bedzie pracowal nad przygotowaniami do rozpoczecia prac :)
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
kull

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8363

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 21, 2004 8:55 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
ja tylko dodam:


(wycinak ze swietego txtxu - http://www.sztab.com/faq.html) :

6. Marszałek Artur Okoń (MAO)

MAO nie wdaje się w żadne dyskusje, polemiki co do funkcjonowania Sztabu, spraw organizacyjnych i decyzji które sam podejmuje, ale ostatecznie może naruszyć tę regułę.
Decyzje MAO- ostateczne i nie przysługuje od nich żadne odwołanie, a MAO nie musi się z nich tłumaczyć. Ostatecznie może polemizować lub ułaskawić.


No i zaufajcie mi MAO ma zawsze racje, nawet (zwlaszcza) jezeli chodzi o sprawy damsko-meskie ;) .

btw: chyba bedzie trzeba zrobic poprawke do regulaminu, aby pasowal do forum a nie do listy dyskusyjnej. Oczywiscie proponuje to zrobic za jakies 3 tygodnie jak wroce i forum sie rozkreci na dobre :)
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 20, 2004 9:31 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Jeżeli do jutra osoby mające coś do napisania nie skontaktują się ze mną zostaną wyciągnięte duże konsekwencje. Tyczy się to głównie Wojmana!!! I txtu Robin Hood: Defender of the Crown; (choć myślę tutaj także o Andrew_wojownik). :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 20, 2004 4:54 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
naitsabeSS napisał/a:
Już mówiłem, że moge ci pomóc. Tylko wcześniej, żeby przeszło przez korekte, bo ja tego nie czytam, tylko składam :D Jak będziesz częściej się dopominał o złożenie to i szybciej będziesz miał złożone. Ostatnie zajęlo mi tylko dwa dni :twisted:


wiem nait, ze pomagasz, ale chcialem jeszcze kogos Ci do pomocy zwerbowac :) .
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 10:52 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Andrew_wojownik ---> zobacz czy moze byc http://www.sztab.com/342-...g-battles.html. Byly korekty i nalezy Ci sie opierdol . WK:B to dodatek a nie kolejna czesc gry !! Uwazajcie co piszecie, jestesmy szanujacym sie wortalem.
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
kull

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 10:49 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Gonzo napisał/a:
oj, przykro dlugi link - a php mialo ulawiac prace:)


czyli ??
my nie mozemy miec takich linkow
  Temat: adres strony (sztab.com)
kull

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4759

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 10:48 pm   Temat: adres strony (sztab.com)
na zajeciach z seci komputerowych uczyli mnie, ze www.xxx.pl to to www to tylko upiekszenie i xxx.pl to to samo co www.xxx.pl :)
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
kull

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 4:32 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Jest jeszcze taki wymóg, nasze strony nie mogą być numerowane np. w taki sposób jak jest to na gry.wp.pl: http://gry.wp.pl/core.htm...Odr8xI3BjKygQjV
  Temat: adres strony (sztab.com)
kull

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4759

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 4:24 pm   Temat: adres strony (sztab.com)
Jak to jest z tymi adresami?
wpisuje w przegladarke sztab.gry-online.pl i wchodzi na nasza stronke. Wpisuje www.sztab.com, tez dobrze laduje, ale wpisuje sztab.com, bez www i wchodzi mi na http://www.gry-online.pl/federacja.asp. O co biega?
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 19, 2004 4:21 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Wojman !!!! :evil: czekam na:
Robin Hood: Defender of the Crown i
Ground Control 2: Operation Exodus - TERMINY MIJAJĄ !!!

btw: zna sie ktos na htmlu, aby skladac txty? Ja wysylam art jako *.txt i szablon i trzeba go wplesc w html.
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
kull

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 18, 2004 7:17 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Gonzo napisał/a:
ok, ciesze sie. wiec moze z nat... (nigdy nie wiedzialem jak sie pisze ta ksywe:)) juz cos zaczniemy? polecam ten system - zpojrz na niego i decydojmy sie - jportal czy cos innego



a sa jeszcze jakies ciekawe ?? mozesz zapodac linki do nich ??
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
kull

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8291

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 18, 2004 6:08 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
qur.... :twisted: zapomnailem sie zalogowac. Ten posta na gorze to moj :lol:
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
kull

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8141

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 17, 2004 9:47 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Moja przygoda z CDA zaczęła się w 1997 (nr17) i od tamtej pory uważam to czasopismo za najlepsze. Kiedyś czytałem je od deski do deski, a redaktorów uważałem za bóstwa, jak było spotkanie z redakcją (urodziny CDA we Wrocławiu) to brałem od nich autografy. Zdarzało mi się przychodzić do ich redakcji (miałem kilka kroków) i stać przed drzwiami, bo bałem się wejść do nich (wstydziłem?). Walnięty byłem na punkcie CDA, jak raz się zdecydowałem i jakimś cudem wtargnąłem do ich redakcji, to jak przedstawiono mi Mr.Jedi, to myślałem, że zemdleje :) . Dużo txtów wysyłałem do CDA (od kilku miesięcy, wcześniej zresztą pisałem dużo maili itd.)i w końcu jeden trafił na łamy największego czasopisma o grach w Polsce. Nigdy bym nie przypuszczał, że mnie takie coś spotka (nie licząc oczywiście mojego wspaniałego debiutu na łamach Action Plus :) ), tym bardzie jestem z tego zadowolony, iż nadal czytam to czasopismo z wielkim zaangażowaniem. Oczywiście inaczej już postrzegam wypociny redaktorów, bo samemu staram się zabłysnąć :) , zresztą robię wszystko aby nie wyrosnąć z gier i czasopism komputerowych, co oczywiście nie do końca mi się udaje :( .
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
kull

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 15, 2004 3:08 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Właśnie pracujemy nad wpisem do regulaminu Sztabu, aby odejmować gwiazdki i zabierać ordery, za bezczelne domaganie sie gwiazdek za pisanie tekstów :) .
  Temat: chce kto zarobić kilka groszy?
kull

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5874

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 15, 2004 3:04 pm   Temat: chce kto zarobić kilka groszy?
to sa oszystwa zazwyczaj, sprawdzales to juz ?? ktos z twoich znajomych dostal juz jakas forse za to ??
 
Strona 8 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16