gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Programista PHP poszukiwany
kull

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5737

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lut 05, 2012 6:45 pm   Temat: Programista PHP poszukiwany
Witam,

Poszukuje zdolnego programiste php/mysql. Zapewniam ciekawe comesieczne zlecenia, prace nad projektami zagranicznych firm.

Dobrze jezeli umiesz juz kodowac, ale chetnie bede tez pracowal z kims kto chce sie nauczyc kodowac. Wynagrodzenie w zaleznosci od umiejetnosci. Wymagana punktualnosc, dobra komunikacja i chec nauki nowych technik.

Mam sporo zlecen i szukam osoby ktora chce ze mna wspolpracowac dlugoterminowo, jestem wiec w stanie zainwestowac swoj czas aby pomoc ci sie rozwinac jako programista.

Ponizej technologie z jakimi sie spotkasz pracujac ze mna. Nie musisz ich umiec, wazne abys chcial sie nauczyc ich i robil rzetelna robote.

Technologie jakie wykorzustujemy w naszych projektach:
- PHP/MYSQL
- JAVASCRIPT/AJAX
- HTML5/CSS3
- WordPress
- Magento
- Zend

Jezeli jestes zainteresowany lub znasz kogos kogo mozesz polecic, wyslij mi maila na daniel.sodkiewicz@gmail.com

Dzieki!
  Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
kull

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10039

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Gru 22, 2007 9:48 pm   Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
no i ja postaram sie byc, bo sztabowe Wigilie zawsze sa zajefajne.
Klemens, MAO, itd. jak by mnie nie bylo to na gg mnie zaatakujcie bo pewnie zapomne a mozliwe ze bede online. gg: 2923118
  Temat: Narodziny Ameryki
kull

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5665

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:34 am   Temat: Narodziny Ameryki
Narodziny Ameryki - gratka dla miłośników oldschoolowych gier strategicznych.
Czy w czasach programów z fotorealistyczną grafiką, tego typu produkcje mają realną szansę zaistnieć w świecie rozrywki multimedialnej XXI wieku? Oczekując choćby na nową odsłonę C&C, warto zagrać w "Narodziny Ameryki"? Czy Ty, jako strateg, chętnie zagrasz w tą grę? Wystaw jej ocenę (1/10) i podaj uzasadnienie swojego poglądu. Najlepsze wypowiedzi, mają szansę znaleźć się w recenzji gry jaka ukaże się w sztabie.

Kod:
Informacje o grze:

Kategoria: strategia
Data wydania: 2007-01

Producent: SEP BOA
Tryb gry: sp/mp
Wersja językowa: PL

Wiek: 3+
PC(CD) Nośnik: 1 CD
Oficjalna strona www: http://www.birth-of-america.com
Cena: 49,99 zł
Wydawca PL: Nicolas Games

Zalecane wymagania sprzętowe:
Pentium 1.2GHz lub AMD Athlon 1800 MHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB kompatybilna z DirectX 8.1, 1GB miejsca na twardym dysku.


:arrow: GRYWALNA WERSJA DEMO GRY (300 MB) - ftp://ftp.nicolasgames.pl/boa/BOA_Demo.zip

  Temat: Gry roku 2006
kull

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7225

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 11, 2007 11:12 pm   Temat: Gry roku 2006
1. Strategia

The Settlers II: 10th Anniversary
Star Wars: Empire at War

2. Fabularna

nie gralem w tym roku w takie gry

3. MMORPG

nie mam czasu na rpg :(

4. Najlepsze rozszerzenie (samodzielne rozszerzenia traktujemy jako oddzielne gry)

--

5. Gra roku (każdy gatunek)

The Settlers II: 10th Anniversary - zajebisty powrot do przeszlosci :)

6. Największy zawód/kicz (każdy gatunek)

Ojciec chrzestny

7. Rewelacyjna grafika (każdy gatunek)

mam slaby sprzet wiec nic nie testowalem pod wzgledem grafiki :(

8. Nagroda za chęci

Tomb Raider: Legenda



Wiecej o moich typach mozna poczytac u konkurencji :P
http://www.gry-online.pl/...=387&STR=7#kull
  Temat: Rysunki Fantasy
kull

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8112

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:23 pm   Temat: Rysunki Fantasy
No jak 2 segragatory to trzeba to miec na sztabie rpg :) . Moze nie wszystkie, ale te najlepsze warto zamiescic.
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 02, 2005 9:15 pm   Temat: Demo Age of Empires III

KULL:Nic dodać, nic ująć :) . Dobrze prawisz Backside. A co myślisz na temat walk? Mi osobiście wydały się mało porywające, jednostki popadały w chaos, nie to co np. w Total War.
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 01, 2005 8:54 pm   Temat: Demo Age of Empires III
Perku, napisz to w formie odpowiedzi :) . to znajdzie sie w zapowiedzi i nie zapominaj o kolorze zielonym txtu :)
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 9:30 am   Temat: Demo Age of Empires III


KULL: to moze, aby zakończyć temat grafiki. Jakieś małe podsumowanie. Backside?
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 2:00 pm   Temat: Demo Age of Empires III
NEWS - >> "Płyta matka Age of Empires III pojechała do tłoczni i wszystko wskazuje na to, iż zapowiadany termin premiery gry, 18 października, zostanie dotrzymany." cyctat z newsa http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=22046.



panowie, trzeba sie spieszyc. 30 pazdziernika zapowiedz idzie do publikacji.
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 10:34 pm   Temat: Demo Age of Empires III
Teraz sie przyda jak sie dolaczy ktos trzeci :) . Ze zmiana tematyki, juz nie o grafie. Zapraszam.
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 1:29 pm   Temat: Demo Age of Empires III
No panowie, dolaczac sie do rozmowy !! :) pamietajcie, ze nie trzeba grac w demo aby brac udzial w pisaniu zapowiedzi. Macie przeciez zapowiedzi gry w innych serwisach (np. http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4554), screeny, oficjlana strone, filmiki. Pytajcie sie, wypowiadajcie itd. Pamietajcie tylko, aby na zielono zapisywac to co chcecie powiedziec, a odpowiadac na ostatnia czerwona wypowiedz.
  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:38 pm   Temat: Demo Age of Empires III

KULL: … zaraz, zaraz, Chorąży Backside, proszę się nie zagalopowywać :) . Grafika w dostępnej wersji AoE3, rzeczywiście nie pokrywa się w 100% z zapowiedziami. Niemniej jednak, przy najlepszych ustawieniach oprawy graficznej (co wytrzyma niestety tylko bardzo mocny sprzęt) oprawa wizualna gry prezentuje się, (uwaga, trudne słowo) co najmniej bardzo dobrze. Trudne słowo? :) Tak, bardzo trudne, trudne do użycia go w wymianie zdań na temat zainstaniłej nagonnce na grafikę "ejdża". Bo widać, iż engine programu może naprawdę dużo, niestety demo tego nie wyjkorzystuje. Grze brakuje dopracowania. Przekłamania w grafice, źle dobrane wymiary elementów interfejsu (m.in. zasłaniający połowę ekranu dolny pasek), oraz niepoprawnie ustawiona szybkość akcji (zdecydowanie gra się za nerwowo). Wszystko to jednak można łatwo naprawić i myślę, że finalna wersja AoE3 będzie nieporównywalnie lepsza od omawianego tutaj dema. Wszak Microsoft, wydawca gry, to na tyle szanowana firma, iż nie promuje gier co najmniej „bardzo dobrych”. No i przede wszystkim, czy ktoś śmie wątpić w Ensemble Studios? ;) . Grafika to nie wszystko, myślę, że u podstaw naszego narzekania leży tęsknota za grafiką 2D i strach przed trójwymiarem.


  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 7:03 pm   Temat: Demo Age of Empires III
Age of Empires III - zapowiedź (demo test)

KULL: Początki serii Age of Empires sięgają zamierzchłych czasów roku 1997. Kolejne części tej wspanialej sagi, przez kolejne lata, udowadniały wszystkim kto tak naprawdę rządzi w świecie gier strategicznych. Tak grywalnych RTSów jak AoE można w historii gier komputerowych zliczyć na palcach jednej ręki emerytowanego pirata. Nic dziwnego, że nadejście najnowszej, trzeciej już odsłony „ejdża” (bo Age of Mythology się nie liczy ;) ) wywołuje ogromne „podniecenie” wśród graczy. Szumne zapowiedzi i wspaniałe screeny/grafiki reklamowe robiły bardzo duże wrażenie. Robiły, do czasu, aż nie ukazała się grywalna wersja demo programu.

  Temat: Demo Age of Empires III
kull

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14241

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 6:55 pm   Temat: Demo Age of Empires III
No to zaczynamy:

Zasady pisania recenzji:
uzywajac kolor zielonego
Kod:
[color=green] [/color]
wpisujesz swoje zdanie na temat gry. Odpowiadasz tylko na te posty jakie sa zaznaczone na koloru czerwony . Dzieje sie tak dlatego, iz kolor zielony to Twoja propozycja wypowiedzenia sie, a kolor czerwony to zaakceptowane przeze mnie zdanie, jakie trafi na pewno do recenzji. Tak wiec odpowiadamy tylko na ostatnia czerwona wypowiedz. Na ostatnia !!! Nie przedostatnia !! Bo sie balagan zrobi.

Dobra zaczynamy, zobaczymy jak to wyjdzie.
  Temat: nowy użytkowinik forum
kull

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7578

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 9:02 am   Temat: nowy użytkowinik forum
kasia okoń (pierwsza dama) --> o MAO jak o MAO, ja sie ciesze, ze w koncu poznalem (na razie przez forum) wybranke Marszalka :) . Tyle mi MAO o Waszej Krolewskiej Mosci opowiadal dobrego...

zreszta na tym forum o naszym Marszalku mowi sie tylko dobre rzeczy (fora, na ktorych dzieje sie inaczej podbijamy), a ja i tak, sobie za duzo tutaj pozwalam, ale tylko dla tego, ze mam Pulkowinika i jest z czego mnie degradowac ;P.

A kiedy na forum zaloguja sie krolewskie pociechy ?? :D
 
Strona 1 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16