gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 10, 2011 8:06 pm   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
nie powiedziałem że mi się nie podoba. po prostu nie miałem z nią styczności jak będę miał czas zainstaluje i mogę spróbować swoich sił. na chamathi też da się odpalić . prawie każdą grę da się odpalić. tworzymy sieć lan i pykamy bez żadnych problemów.
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:22 am   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
kolego a powiedz mi czy da radę zagrać bez oryginalnej gry. Bo jak bym miał kupować każda grę która nie się podoba to bym zbankrutował. A tak się składa że posiadam ta grę przegrywana z oryginału. Tak sobie myślę że pewnie da radę przez hamathi:)
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sty 07, 2011 11:19 am   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
gra chyba bardzo podobna do comandos 1,2,3
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 31, 2010 11:01 am   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
szkoda...

Fleet Command dobra giera też przy niej trochę posiedziałem ale za dobry nie byłem :D

World in Conflict (+ Soviet Assault) też fajna gierka

u kumpla widziałem 2 gry Alliance: Future Combat, Panzers Cold War

a w age of empires 2 grałeś gra nie jest na temat ale to też ciekawy tytuł często do niego wracam :D
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 30, 2010 4:17 pm   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
wracając do act of war grając w single na mapach z wykorzystaniem statków wróg tych statków nie robił... jeśli masz aow + dodatek to możemy zrobić jakiś meczyk :) po za tymi strategiami lubię jeszcze aoe 2, 3 nie ma tego klimatu... w 2 też trochę grywałem
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Gru 29, 2010 4:07 pm   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
tyle że ja act of war mam mam też dodatek i nawet fajna tyle że małe mapy nie ma lotniska można wzywać samoloty ale to nie to samo... zostaje mi tylko real war rs :D tyle że grafa mnie rozwala... Nie można jakoś zmienić tej rozdzielczości ??? no i jeszcze supreme Commander :D
  Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
krzysztofer24

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10900

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 28, 2010 5:34 pm   Temat: Lubi ktoś współczesne strategie?
ja właśnie uwielbiam same takie gry. jak byś znał grę podobną do real war to możesz dać link :D
najbardziej chodzi mi o strategie gdzie mamy do dyspozycji siły lądowe powietrzne i wodne (podwodne) na zasadzie wybuduj bazę i rozwal wroga
  Temat: szukam gry
krzysztofer24

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3883

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 9:18 pm   Temat: szukam gry
cześć jestem tu nowy i jeśli nie ten dział to sorry. grał ktoś z was w real war ??? i potem dodatek??? gierki swego czasu zajebiste. szukam właśnie takiej gry tzn nie tej ale podobnej
wojska teraźniejsze
fajne jednostki
zajebiste technologie
walka w powietrzu na lądzie na wodzie i pod wodą :p najbardziej podobały mi się te rakiety dalekiego zasięgu i ogólnie w ciągła mnie ta gra . potem grałem w age of empire 1, 2 ,3 civilization 4 ,act of war (supreme comander też fajne :P ) ale żadna nie w ciągła mnie tak bardzo.
szukam czegoś podobnego do real war tylko żeby poszła na kompie procek 2ghz 1gb ram grafa 256 chociaż jak macie jakieś fajne produkcje to też dajcie

proszę o pomoc.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16