gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 63
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82463

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 5:25 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Niestety ja się z takim modem nie spotkałem ale popytaj nie jest powiedziane , że czegoś takiego nie ma .
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82463

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 3:35 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
W EU2 odrazu możesz anektować tzw. państwa plemienne Inkowie , Aztekowie itp. lub też państwa z jedną prowincją . Państwa posiadające dwie lub więcej prowincji musisz podbijać stopniowo , a o modzie o którym piszesz nic mi nie wiadomo .
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11341

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 2:30 pm   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Poczekaj zastanów się co ty gadasz w polskim necie jest kilkaset normalnie działających stron ze starymi grami wedle tego co powiedziałeś wszystkie te strony łamią prawo :? .
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
krychu

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11847

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 2:25 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Jak dobrze zauwarzyłeś HoI to gra z EU więc nie rozumiem czego się czepiasz , wiadomo , że nazwą używaną jest HoI , ale nie mów mi , że nie wiesz o jaką gre chodzi jeżel powiem ci powiem tytuł tak jak powiedział to Stalin . Co do tego co mnie bulwersuje to nienawidze jak gra wyłącza mi się w trakcie rozgrywki , z tego co wiem niektóry także się to zdarza .
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17965

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 2:16 pm   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Polecam rozwiązanie s2nto ja kupiłem na alegro za 4 dychy i nie narzekam gra w dobrym stanie tylko siąść i grać .
  Temat: CEU - Wspólpraca
krychu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7080

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 2:08 pm   Temat: CEU - Wspólpraca
Zapraszam do współpracy z naszą stroną
http://www.krystian.kompozytor.net
http://www.europa-universalis.sztab.com
poszukujemy ludzi na :
- news manów
- redaktorów
Jeśli macie ochote wspólpracować z naszą stroną prosze o odpowiedzi w tym topicu .
  Temat: CEU - Pytania
krychu

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12189

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 5:58 pm   Temat: CEU - Pytania
Strona już działa zapraszam .
  Temat: MW - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7517

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 5:07 pm   Temat: MW - Rozmowa Ogólna
Czy najlepsza ... nie wiem . Napewno ma najfajniej rozbudowaną opcje dyplomacji . Podoba mi się także opcja polityki dynastycznej .
  Temat: CEU - Pytania
krychu

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12189

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 3:14 pm   Temat: CEU - Pytania
s2nto napisał/a:
bo jak można powiedziec, że Eu2 to turówka... ludzie tutaj niema dyskusji.

Nie zrozumieliśmy się napisałem , że EU2 posiada cechy zarówno RTSa jak i turówki zobacz tutaj http://forum.sztab.com/viewtopic.php?t=423
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11341

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 3:09 pm   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Dzięki za wyjaśnienie będe musiał przejrzeć te planszówki .
  Temat: MW - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7517

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 3:03 pm   Temat: MW - Rozmowa Ogólna
s2nto napisał/a:
Bo to chyba jedyna gra paradoxu gdzie nieposiadają instrukcji szybko polegniesz.

Musze cie rozczarować . Co prawda kupiłem CK z instrukcją na alegro , ale zupełnie z niej nikorzystałem ( za gruba była ) . Zacząłem się uczyć na własnych błędach . I teraz wydjae mi się , że gram nieżle .
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9702

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 12:02 pm   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu napisał/a:
Trzeba też pamiętać , że Korona Pólnocy i Dwa trony mają bardzo konkretną tematyke nie tak jak w przypadku Europy Universalis 2 czy Hearts of Iron .
Masz troche racji HoI to zły przykład , ale chodziło mi oto aby ukazać konkretność Korony Półocy i Dwóch Tronów
  Temat: CEU - Pytania
krychu

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12189

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 11:57 am   Temat: CEU - Pytania
Widze , zę jesteś do nas bardzo negatywnie nastawiony . Za to wychwalasz pod niebiosa eufi . Niczego nie umniejszając tej stronie było nie było najlepsza w Polsce , gdyby nie setki zarejestrowanych ludzi strona była by niczym . Mieli oni troche łatwiej niż my ponieważ gdy zaczynali nie mieli żadnej poważnej konkurencj mogli więc rozwijać się bez przeszkód . Jeżeli jesteś taką alfą i omegą , że możesz nas krytkować . polecam stworzenie własnej strony .
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11341

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 11:45 am   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Oki dobra Europa Universalis była planszówką ale teraz spróbój znaleść cos o samej planszowej grze Europa Universalis. Nie tylko to że pochodzi od niej wersja komputerowa .
  Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7959

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 11:39 am   Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
Serwer na którym jest ustawiona trona na chwile przerwał działalność w każdej chili może się to zmienić
 
Strona 3 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16