gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 63
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dodatek do EU : Rome
krychu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6022

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Sie 28, 2008 11:46 am   Temat: Dodatek do EU : Rome
Po zapowiedziach dotyczących HoI 3 Paradox ogłosił, że jeszcze w tym roku zostanie wydany pierwszy dodatek do EU : Rome o nazwie Vae Victis. Najprawdopodobniej będzie można go kupić za pośrednictwem Gamersgate. Oficjalną informację na ten temat znajdziecie tutaj.
  Temat: Hearts of Iron 3
krychu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 22942

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Sie 21, 2008 2:37 pm   Temat: Hearts of Iron 3
Pojawił się już trailer HoI 3 póki co strona jest jednak zapchana i oglądać się nie da. Są za to pierwsze screeny na forum Paradoxu.



Widać, że istnieją regiony, w których skład wchodzi rzeczywiście dużo prowincji.
  Temat: Reaktywacja CEU
krychu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5509

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Sty 13, 2008 11:28 am   Temat: Reaktywacja CEU
Ruszyło, w tej chwili na bieżąco są dodawane newsy, artykuły zostały zaktualizowane, tak samo jak linki. Teraz kolej na download. Staramy się też rozkręcić nowe forum - http://www.europa-univers...forum/index.php
  Temat: Reaktywacja CEU
krychu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5509

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Gru 07, 2007 7:39 pm   Temat: Reaktywacja CEU
Witam, planuje reaktywować serwis Centrum Europa Universalis. Na początek chciałbym zebrać nową redakcje. Jeżeli ktoś chce wejść w jej skład to proszę o kontakt.
  Temat: Nowe Forum naszej strony
krychu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6568

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Cze 27, 2006 11:27 pm   Temat: Nowe Forum naszej strony
Mikiss napisał/a:
Wszystko fajnie, ale ja bym proponował zmienić styl i zrobić jakieś logo.


Na to też przyjdzie pora. Jednak wydaje mi się że najpier powinniśmy je rozwinąć tak więc proszę o rejestrowanie się i liczne dyskusje.
  Temat: Nowe Forum naszej strony
krychu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6568

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Cze 26, 2006 6:29 pm   Temat: Nowe Forum naszej strony
Zapraszam na nowe forum CEU

http://www.europa-univers...hpBB2/index.php
  Temat: Hearts of Iron 2 : Doomsday Konkurs
krychu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7552

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Maj 21, 2006 8:01 pm   Temat: Hearts of Iron 2 : Doomsday Konkurs
Konkurs został rozstrzygnięty. Jednakrze ze względu na date premiery HoI 2 : DD nagrody trafią do zwyciężców dopiero w czerwcu.
  Temat: Bośniacka Piramida
krychu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5563

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 15, 2006 10:32 am   Temat: Bośniacka Piramida
Co sądzicie o tym znalezisku. W jakim stopniu może to wplynąć na starożytną historie europy. Więcej informacji na temat piramidy: http://przewodnik.onet.pl...09135,news.html
  Temat: Doomsday MP
krychu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6130

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 10:16 am   Temat: Doomsday MP
Mi taka data(do końca miesiąca) wydaję się prawdopodobna ponieważ na naszej stronie trwa konkurs do 1 Maja , a raczej nie wydaje mi się żeby dawali gre przed oficjalną premierą
  Temat: Doomsday MP
krychu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6130

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 4:32 pm   Temat: Doomsday MP
Mi osobiście wydaje się ,że do końca miesiąca się pojawi.
  Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 14734

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 4:31 pm   Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
Powiem to co już kiedyś mówiłe kiczowate te drzewa(chyba za dużo siedzialem przy 2D bo to mi wybitnie nie pasuje :mrgreen: )
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
krychu

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11847

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 1:48 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Wtedy chyba w jedną kampanie grałoby się bez końca
  Temat: Hearts of Iron 2 : Doomsday Konkurs
krychu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7552

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 12:11 pm   Temat: Hearts of Iron 2 : Doomsday Konkurs
W dniu dzisiejszym Centrum Europa Universalis oraz Sztab Weteranów zapraszają na Konkurs . Do wygrania 5 egzemplarzy HoI 2 : Doomsday. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania. Odpowiedzi na nie należy przesyłać pod adres krystian_strauss@poczta.fm do 1 Maja 2006 roku. Zapraszam na Strone Konkursową
  Temat: Rangi
krychu

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10190

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 3:32 pm   Temat: Rangi
Jestem całkowicie za rangami, które są obecnie
  Temat: HoI 2 DD - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6421

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 3:02 pm   Temat: HoI 2 DD - Rozmowa Ogólna
Kto grał już w demo tego samodzielnego dodatku? Podzielcie się z innymi swoimi opiniami.
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16