gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Empire Earth-problem na temat gry
kremuwa

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6364

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 02, 2007 10:39 am   Temat: Empire Earth-problem na temat gry
A czy jest jakiś problem z deinstalacją i ponowną instalacją gry? :)

Spróbuj!
  Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
kremuwa

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10087

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lip 31, 2007 7:29 pm   Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
Chyba MAO wpis przygotowuje ...
  Temat: Harry Potter
kremuwa

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22363

PostForum: Książki   Wysłany: Pią Lip 27, 2007 9:03 pm   Temat: Harry Potter
Myślę, że przeczytałbym z grubsza HP po angielsku - sęk w tym skąd go zdobyć. Można oczywiście kupić, ale kupować wersję angielską i polską to dla mnie przesada :) . Skąd ty wziąłeś "anga"?
  Temat: Harry Potter
kremuwa

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22363

PostForum: Książki   Wysłany: Czw Lip 26, 2007 9:17 pm   Temat: Harry Potter
mande - ostrzegaj czerwonymi literami gdy piszesz coś takiego :) - ja czekam na polską wersję ksiązki - jeszcze krok i ujawniłbyś mi zakończenie... ufff... :razz:

Z innej beczki: wątpie, żeby dużo osób czytało HP po angielsku :)
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
kremuwa

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23473

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 26, 2007 10:06 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
mande napisał/a:
kremuwa napisał/a:
czy kiedykolwiek będę pił


Oj bedziesz; grunt w tym żeby skończyło się na szampanie weselnym, piwku przy sobocie (jak kto lubi) i czerwonym winie do kolacji.
Jeżeli złapiesz się na tym, że budzisz się w ubraniu u kolegi, mając kaca to znaczy że coś jest nie tak.

Zasada powinna być taka, że im mniej tym lepiej :) . A najlepiej nie zaczynać.



No, nie wiem :) . Moi rodzice pili zgodnie z twoją definicją wyżej, teraz nie piją wogóle. Niektórzy na tym forum choć mają grubo ponad 20 lat też nie piją - z przekonania. :)
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 5:46 pm   Temat: Jaka to gra?
Cytat:
dajesz "odpowiedz" i poniżej masz nazwa załącznika i przycisk przeglądaj i dodajesz plik


Tylko wpierw musisz screen ściągnąc na dysk :)
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 3:24 pm   Temat: Jaka to gra?
FifiCz napisał/a:
Czy to Heroes III Migt of Magic
Heroes III of Might & Magic gwoli ścisłości :) - nie wiem który dodatek, bo ze screena czy potworów to nie wynika. Głowy ci nie utnę, napiszę tylko ten raz twój nick z małej litery :) - niniejszym piszę: fifiCz - twoja kolej!
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 11:49 am   Temat: Jaka to gra?
Ok, ja wrzucam - to musi być najłatwiejszy screen w tym temacie - tym większa hańba dla tego, kto się pomyli w jakiejść literce lub cyfrze nazwy :) .

  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109747

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 11:29 am   Temat: Jaka to gra?
The Settlers II :)
  Temat: Szukam gier
kremuwa

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8815

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 6:59 am   Temat: Szukam gier
Wiesz, Edward - zloty88 stworzył ten temat ponad rok temu...i myślę, że od tego czasu rzadko pojawia się na forum sądząc po jego ilości postów
Cytat:
3


i terminie ostatniej wizyty

Cytat:
Ostatnia wizyta: Pon Lip 03, 2006 9:25 am (Minut: 2)


No, ale zawsze może trafić się ktoś z podobnym problemem :razz:
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
kremuwa

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23473

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 25, 2007 6:53 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Ojojoj, to temat nie dla mnie :P - rodzice w krucjacie, a ja lat 15 i mam wątpliwości czy kiedykolwiek będę pił. Może to się zmieni?
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
kremuwa

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13141

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:28 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Dj_Edward napisał/a:
Jak narazie gralem tylko w warhammer 40000 Dawn of War w ta pierwsza czesc , kampania hmm bardzo krotka, gralem w nia chyba 2 albo 3 dni, a co do Ankiety to niewiem jak nacje z pozostalych czesci tej gry ale jesli chodzi o pierwsza czesc to Kosmiczni Marines najbardziej przypadli mi do gostu;)


Mam tą samą sytuację co ty - kosmicznie Marines wymiatają ;)
  Temat: Gra w internecie...
kremuwa

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21829

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lip 24, 2007 2:37 pm   Temat: Gra w internecie...
Ja w Ogame grałem około 2 lata temu na Uniwersum 2 ;) - przez miesiąc i koniec - znudziło mi się.
  Temat: Morrowind
kremuwa

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12603

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lip 21, 2007 4:33 pm   Temat: Morrowind
W CDA był za 15 zł :) - a do tego jeszcze przecież pisemko :)
  Temat: KOMU ZAWALIĆ
kremuwa

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6826

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Lip 20, 2007 3:02 pm   Temat: KOMU ZAWALIĆ
Eeeeee....a....tak jaśniej?
 
Strona 6 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16