gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
kremuwa

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4639

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 9:50 pm   Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
Wiem, że był juz taki temat, ale umarł śmiercią naturalną, a obejmował mniejszy zakres informacji, które możecie podać. No właśnie - Jaki był wasz pierwszy lub najzabawniejszy post na forum? Gdzie się skompromitowaliście :) ? Albo po prostu skąd wzięliście się w Sztabie?

Ok, ja zaczynam:

Pierwszy raz na stronę Sztabu trafiłem w lutym Roku Pańskiego dwa tysiące siódmego. Przeżywałem wtedy okres zapału do wszelakiego rodzaju konkursów - szczególnie jeśli nagrodami były gry lub sprzęt :) . Jako że w Sztabie takowe konkursy były, znalzłem się tutaj właśnie z ich powodu. Nie zwracałem uwagi na całą resztę - przez około miesiąc wchodziłem tu tylko dla konkursów. Z nimi związany jest mój pierwszy post na forum:

http://www.sztab.com/forum/tematy4/1570.htm

Potem, w maju zakupiłem nowy komputer (stary miał Durona 700 mhz - nie było mowy o pisaniu recek do nowych gier) i wtedy zapragnąłem robić coś bardziej kreatywnego niż branie udziału we wszystkich konkursach jakie znajdę. Pomyślałem o zostaniu recenzentem - wysłałem "podanie" do około 10 firm z czego połowa zadeklarowała przyjęcie mnie :) . Jednak po zapewnieniu Marszałka, że tu się niesamowicie rozwinę, zdecydowałem o pracy "Ku chwale Sztabu!".

Wasza kolej :)
  Temat: Ulubiona rasa
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10672

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 3:07 pm   Temat: Ulubiona rasa
Ja wybrałem również elfy, chociaż nie dyskryminuję innych ras. Ciężko wyjaśnić czemu tak przypadły mi do gustu, ale jak się tak zastaniawiam to narzuca mi się na myśl Warcraft oraz Blood Elfy i Night Elfy z WoWa
  Temat: Nauka
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8503

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 2:59 pm   Temat: Nauka
Cytat:
mat-fiz-inf


Fajny profil - u mnie tylko mat.-inf. i mat.-fiz.

Skąd ta nagła zmiana kierunku "rozwoju"?
  Temat: Nauka
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8503

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 2:55 pm   Temat: Nauka
Ja, podobnie jak Hunter, zacząłem naukę w 3 gimn. - u mnie akurat było dość ciepło (było po teraz naszły chmury.

mande, gdzie ty chodzisz do liceum? Tam, gdzie jest też technikum elektryczne? Do takiego z rozszerzona informatyką (7 godzin bodajże)? Miałem tam iść na początku, ale to chyba byłoby bez sensu, bo musiałbym albo codziennie dojeżdżać 50 km, albo gdzieś zamieszkać... A u mnie też przecież są jakie takie szkoły...
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65191

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 8:23 am   Temat: W co obecnie gracie?
Relaksuję się teraz przy Raymanie 3 :)
  Temat: Polecam gre Flyff
kremuwa

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8329

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sie 27, 2007 1:42 pm   Temat: Polecam gre Flyff
Grałem 1 dzień - gierka ma spore wymagania - na moim starym Duronie 700 i grafice 32 MB strasznie się cięła - na nowym nie sprawdze, bo nie mam na nim neta :) . Ale gierka faktycznie godna uwagi, choćby dzięki latającym miotłom i dechom :)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65191

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 25, 2007 2:23 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A ja zacząłem Carbona. ;p
  Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
kremuwa

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15761

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Sie 23, 2007 1:07 pm   Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
Może to nie temat na to, ale muszę zapytać - gdzie jest coś o kontach pocztowych @sztab.com? Jest jakiś temat o tym? Chciałbym mieć taki mail z końcówką sztabu, ale nie wiem jak :) ??
  Temat: Ewolucja gatunku RTS
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 11530

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Sie 22, 2007 10:01 am   Temat: Re: Ewolucja gatunku RTS
Ajmdemen napisał/a:
ale też pragnę zauważyć, że jej "wybuch popularności" nie ograniczył się do mojej osoby ;)


Taaak... świadczy o tym choćby to, jak wszyscy ekscytujemy się kolejnymi informacjami o Starcrafcie 2 :)

Co do artykułu: oceniam go bardzo pozytywnie - gary_joiner tak mnie wciągnął w te swoje skomplikowane sentencje, że dopiero Ajmdemen w swoim poście uświadomił mi, że nie było mojego kochanego Starcrafta (swoją drogą pierwszej strategii z jaką się zetknąłem - drugą był Heroes III). Tak więc ode mnie 9/10, a to z powodu kilku błędów ortograficzno - słownych, których Klemens (zapewne również bardzo zafascynowany lekturą) nie wyłapał. :razz:
  Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
kremuwa

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15761

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Sie 21, 2007 4:18 pm   Temat: Promocja sztabu- zdobywamy linki
W opisach z GG też wypadałoby wpisać np. "Sztab.com - Witaj Strategu!"

Wiadomo, że nie widzi tego google, ale opis taki nie zaszkodzi, a ludziom "wboruje" się w głowę Sztab
  Temat: Worms
kremuwa

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20784

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 19, 2007 1:08 pm   Temat: Worms
Tak... to co robaki lubią najbardziej - jeśli najnowsza wersja to będzie podrasowane graficznie Worms World Party z dodatkowymi efektami i ciekawymi pomysłami to chyba je kupię ;)
  Temat: Turniej scrabli (na kurniku literaki)
kremuwa

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7366

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 19, 2007 1:05 pm   Temat: Turniej scrabli (na kurniku literaki)
Jeśli to możliwe, jestem za. Jeszcze atrakcyjniej byłoby, gdyby ktoś fundnął nagródki (ew. można by zamiast tego np. zarządzić "wpisowe").
  Temat: Universe at War: Earth Assault i ogromne pola bitew, ściema?
kremuwa

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4753

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 8:25 pm   Temat: Universe at War: Earth Assault i ogromne pola bitew, ściema?
W Sztabie pojawiła się zapowiedź (mojego autorstwa), w której nie omieszkałem o tym napisać (nawet w podobnych słowach) -
"Emocjonujące boje toczyć się będą na wielkich terenach - niektóre plotki donoszą, że największych w grach tego typu. Pobojowiskiem będzie oczywiście nasza Ziemia, a żyjący na niej ludzie najprawdopodobniej spełnią rolę bardzo aktywnie poruszającego się i szybko ginącego otoczenia. Wielkie miasta i wsie, pola i drogi – to wszystko obróci się w proch po przejściu Obcych."

Wiadomo, że developerzy często mocno przejaskrawiają rzeczywistość, ale jeśli wyciągają taką informację na wierzch i używając jej starają się promować grę, jest duża szansa, że to prawda. Przekonamy się. :)
  Temat: KADRA
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16058

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sie 17, 2007 11:24 am   Temat: KADRA
Hmm... MAO chyba zaczyna wdrażać nowy plan przyjmowania Kreatorów. :mrgreen: Myślę FifiCz, że musisz poczekać na odpowiedź Marszałka - już niedługo w Sztabie, żeby trafić do Kreatorów, trzeba będzie napisać najpierw kilka dobrych prac (np. minirecenzji). Nie wiem, czy ty zostaniesz potraktowany wg. nowych zasad.
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109729

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 12, 2007 2:47 pm   Temat: Jaka to gra?
Matis - twoja kolej!
 
Strona 5 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16