gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Witcher
kremuwa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14722

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 11:31 am   Temat: Witcher
Łaaa :) - to sorki
  Temat: Wybory 2007
kremuwa

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4720

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 11:30 am   Temat: Wybory 2007
Tia - :P "Już niedługo dobrze zarabiający nauczyciele...dobrze zarabiajacy lekarze... dobrze zarabiający policjanci" :) ... Dla mnie PO nie jest z pewnością liderem, a Tusk to takie "ciamciaramcia".
  Temat: W samo południe - Łódź patrolowa
kremuwa

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4381

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Paź 30, 2007 12:11 pm   Temat: W samo południe - Łódź patrolowa
Wg. mnie też priorytetem będzie tu szybkość.

Cytat:
Główny problem to szpiedzy, przemytnicy i małe oddziały dywersyjne przeciwnika.


Przy takich oddzialach sila ognia nie musi byc super wielka. Podobnie jest z wytrzymaloscia :)
  Temat: Witcher
kremuwa

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14722

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Paź 30, 2007 12:04 pm   Temat: Witcher
Mikissie drogi, szukanie nie boli :) . Na Sztabie pojawiły się dwie zapki The Witchera (jedna bardziej od strony fabularnej, a druga - autorstwa gary_joinera bodajże - technicznej).

O fabule znajdziesz w tej zapce :) :
http://www.rpg.sztab.com/...tcher,21,1.html
  Temat: Zna ktoś taką gre?
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7696

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Paź 30, 2007 11:57 am   Temat: Zna ktoś taką gre?
Jeśli chodzi o dowolną z takich gier to gorąco polecam serię Total War :)
Od Shoguna przez Rome po Medievale
  Temat: Proszę o pomoc w tłumaczeniu.
kremuwa

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6307

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Paź 27, 2007 3:11 pm   Temat: Proszę o pomoc w tłumaczeniu.
Tytuł daj :P książki czy czego tam...
  Temat: Reklamy w Grach ?
kremuwa

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4567

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 26, 2007 3:00 pm   Temat: Reklamy w Grach ?
gary_joiner napisał/a:
wolę, żeby barman nalał mu "Wyborowej" niż "Wódki Fajnej" ;)



Nie no, Fajna rządzi.

Faktycznie, reklamówki by się przydały, niektóre budynki (jakieś centra handlowe, bary itd. mogły by mieć spokojnie nazwy istniejące rzeczywiscie. IMHO, dobrym pomysłem byłoby przy tworzeniu postaci np. ubierać ją w buty Adidasa czy inne spodnie z Reeboka. :) Nieprawdaż?
  Temat: Reklamy w Grach ?
kremuwa

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4567

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 3:02 pm   Temat: Reklamy w Grach ?
Mmmm... coz za piekna wizja... Zamiast tonika w BioShocku pijesz RedBulla i od razu dodaje ci skrzydeł ... :)

Nie żartuję. Gdyby zamiast tych wszystkich potionów z maną i życiem dawać jakąś CocaColę czy innego Tigera mogłoby to być opłacalne i dla graczy i dla developerów i dla reklamodawców... Prawda?
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 2:55 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Oczywiście - zakładam się o prawego buta z lewej nogi mojej trzeciej babci, że Polska wygra z Belgią...






Ups.. tylko co będzie jak przegram? Nie zobaczycie mnie na zjeździe... :razz:
  Temat: Ulubieni pisarze?
kremuwa

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22480

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 2:50 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
No cóż - jesli chodzi o Tolkiena to najbardziej przypadł mi to gustu początek - znaczy się Hobbit :) - tego bowiem czytałem kilkakrotnie i odpowiada mi o wiele bardziej od "Trylogii"...

Fantastyka na pierwszym miejscu. Ostatnio przeczytałem jednym tchem "Szklane Smoki" McMullena (coś na kształt literatury Pratchetta). Ciekawe są też książki Gaimana - czytał ktoś kiedyś :) ? Teraz brnę przez "Gwiezdny Pył" tegoż autora.

W wieku młodszym fascynowałem się Harrym Potterem. Każdy tomik znam prawie na pamięć i z pewnością mogę wyrecytować niektóre cytaty albo wziąć udział w jakimś konkursie odnośnie tej serii :P . Obecnie jakoś w obliczu innych książek otworzyły się mi oczy i, mimo że na polskiego HP7 czekam z niecierpliwością, nie jest już panem mojej wyobraźni :mrgreen: .
  Temat: Partyjkę szachów ktokolwiek?
kremuwa

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4663

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 21, 2007 2:41 pm   Temat: Partyjkę szachów ktokolwiek?
Na mnie też natknąć się możecie, choć arcymistrzem nie jestem... ale rekreacyjnie zagrać nie szkodzi...
  Temat: Bieda w telewizji
kremuwa

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13147

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 19, 2007 8:09 pm   Temat: Bieda w telewizji
Tak... tylko trzeba miec satelite :) . Ja nalogowo ogladalem Gameboxa bo w niedziele wstaje i tak o 6:20 :)

[ Dodano: Pią Paź 19, 2007 8:14 pm ]
mande napisał/a:
A ja tak zinnej nieco beczki polecam seriale Lost, Rome i Prison Break. O ile Lost w 3 sezonie się nieco popsuł, to Rome w 2 jest tak samo dobry, a też Prison Break cały czas trzyma fason.


Fakt, LOST 3 z tym zakopywaniem ludzi troche przesadzil i ogolnie kiepściutko. Rome nie ogladam. Prison Break to cudo - juz 4 odcinek 3 serii :P
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65191

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:36 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja szpilam w World in Conflict, poczytuję "Gwiezdny Pył" Neila Gaimana i się uczę :) - niekoniecznie w tej kolejności :P
  Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
kremuwa

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4642

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 13, 2007 10:59 am   Temat: Wasz początek przygody ze Sztabem :)
Mikiss napisał/a:
Tak czy siak może kiedyś znowu poproszę marszałka o przyłączenie mnie do grupy kreatorów...


Oj, z tym może być pewien problem - z tego co wiem, nie można po wyrzuceniu już tutaj powrócić... jako Kreator rzecz jasna...
  Temat: RTS na komórkę?
kremuwa

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6211

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:24 pm   Temat: RTS na komórkę?
Ja na komie grałem w Warcrafta III - nie zdążyłem jednak dobrze go przetestować, bo w końcu go ze złości odinstalowałem. Dlaczego? Bo wszystko było po rosyjsku, a ja ruskiego ni w ząb nie pajemaje :) .
 
Strona 4 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16