gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Doinformowanie, czy tajemnica?
kremuwa

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6151

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lis 12, 2007 1:05 pm   Temat: W samo południe - Doinformowanie, czy tajemnica?
Ja postarałbym się to wyważyć - stawiam na doinformowanie, ale jedynie bieżące, na krótko przed wykonywanymi działaniami. W ten sposób nawet jeśli dany doinformowany żołnierz trafi do niewoli, informacje których udzieli będą już albo nieaktualne albo będzie za mało czasu aby zapobiec działaniom, o których dowiedziano się od zakładnika. Kolejną kwestią jest jednak realizacja takiego bieżącego doinformowywania....
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 08, 2007 9:34 pm   Temat: Jaka to gra?
Tak jest :P - your turn.
  Temat: Nowy wygląd strony
kremuwa

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22123

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lis 07, 2007 4:57 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Jasne - przydalyby sie komy przy newsach, ale obecnie jest w naszym Kreatorowym forum tyle zgloszen o malutkich i wiekszych bledach ze niektore gina w tlumie :) - a wogole to witaj na forum again Backside :)
  Temat: Nowa gra twórców Narodzin Ameryki
kremuwa

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5266

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:20 pm   Temat: Nowa gra twórców Narodzin Ameryki
Kształtuje się drugi sztabowy prorok, tuż pod nosem tigikamila :P
  Temat: Nowy wygląd strony
kremuwa

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22123

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lis 06, 2007 7:18 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Hmm... sugerujesz, że nie ma systemu komentarzy?
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lis 06, 2007 6:58 pm   Temat: Jaka to gra?
Hmm... tak.. podobna do HoM&Ma jest, bo znana jest jako pierwowzór serii Heroes. Jako pierwsza wykorzystywala znane z Hirołsów zasady rozgrywki. Wydana została...eee... bodajze w 1990 roku :)
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lis 05, 2007 5:21 pm   Temat: Jaka to gra?
Sorki, ale to smieszne jest :mrgreen: :lol: nie to opis ze wilki sie ruszaja o trzy albo atakuja :P
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Lis 05, 2007 12:57 pm   Temat: Jaka to gra?
To faktycznie dość stara gra - nie popatrzylem na screena i dalem screena chyba z jakiegos amatorksiego sequela... Teraz bedzie normalny screen... ;/
  Temat: W samo południe - Przeciek
kremuwa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4543

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Lis 05, 2007 12:47 pm   Temat: W samo południe - Przeciek
Ja, podobnie jak Mikiss, starałem się wyważyć sprawę i wybrałem opcję "Należy starać się ratować jak najwięcej załogi", chociaż nie kosztem zatonięcia całego statku - to były po prostu bezsens.
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lis 04, 2007 5:24 am   Temat: Jaka to gra?
:P

Nie wiem czy trudne - jakby co mam gotową podpowiedź.
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109753

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lis 03, 2007 5:11 pm   Temat: Jaka to gra?
Eee... Civilization część pierwsza?
  Temat: Sony vs. Microsoft
kremuwa

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4630

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lis 03, 2007 5:05 pm   Temat: Sony vs. Microsoft
Ja, przeciwnie, oddałem głosik na X360 - nie mogę się raczej pełnoprawnie wypowiadać nie posiadając danej konsoli i jest to ocena ścisle subiektywna. XboX według mnie po prostu ma łądniejszą grafę w gierkach (porównanie screenów z Obliviona czy Spider-Mana 3). PS3 trzeba oddac honor za kultowy wyglad itd. no ale X360 tez brzydota nie grzeszy :)
  Temat: III Wojna Światowa
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12415

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 5:20 pm   Temat: III Wojna Światowa
Mikiss napisał/a:
kremuwa napisał/a:
To właśnie zaleta broni jądrowej - trzyma państwa na swoich miejscach pod groźbą Armageddonu :)

:) Kto by pomyślał broń jądrowa ma jakieś zalety.


A widzisz :razz:

Co do Red Alerta - nie wiem czy dobrze pamiętam, ale on chyba miał też podobne ekraniki ładowania do tych z WiCa :) ?
  Temat: III Wojna Światowa
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12415

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 2:21 pm   Temat: III Wojna Światowa
Ale jeśli III Wojna Światowa miałaby miejsce to po krajach aktywnie w niej uczesniczących pozostałyby tylko zgliszcza. To właśnie zaleta broni jądrowej - trzyma państwa na swoich miejscach pod groźbą Armageddonu :)
  Temat: III Wojna Światowa
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12415

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 11:34 am   Temat: III Wojna Światowa
Mikiss, czy w temacie nie zasugerowałeś się fabułą World in Conflict? :P Tam też wybucha III WŚ w czasie Zimnej Wojny (co prawda w roku 1989) :)
 
Strona 3 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16