gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 17, 2007 6:55 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Hunter - czy mniemasz, ze nie probowalem (co prawda nie prosto ze sklepu ale jednak) ? :)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 17, 2007 1:48 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Co do Diablo I - o zgrozo - nie grałem! Nie wiem co to za fatum, ale zawsze jak mam zainstalować (z róznych źródeł) - coś nie działa..
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 16, 2007 9:12 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Rome TW, Diablo II (ciągle wciąąągaaaa). ProStreet (to już mniej), HoMM V i III, GTA SA, Wiedźmin - chyba wszystko obecnie (na zmianę). A i jeszcze kończę Harry Potter and the Order of Phoenix :P
  Temat: Heroes V
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10357

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Gru 14, 2007 2:54 pm   Temat: Heroes V
Jeśłi grafika i efektowność nie jest dla ciebie bardzo ważna to trójeczka jedynym słusznym wyborem. W piątce czuje się klimat trójki, ale nie na odwrót, piątka wprowadza kilka nowych niuansów, ale są one stosunkowo zbyt drobne by zmienić twierdzenie "HoMM 5 to trójeczka w 3D"... Piątka jakoś szybko się nudzi, może dlatego, że znamy jej podłoże z trójki... Więc w co zagrać? W trójkę!
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
kremuwa

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35833

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Lis 30, 2007 8:38 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Małe kroczki przed taką imprezą nie wystarczą - ale fakt ze stadionami moze sie udac.
  Temat: Eliminacje MŚ 2010
kremuwa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7051

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 25, 2007 6:48 pm   Temat: Eliminacje MŚ 2010
No całkiem, całkiem - gdzies pomiedzy prognoza optymistyczna i pesymistyczna ze wskazaniem na optymistyczna :P
  Temat: Heroes IV - dlaczego go tak nie lubicie
kremuwa

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6406

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 24, 2007 3:05 pm   Temat: Heroes IV - dlaczego go tak nie lubicie
PAK napisał/a:

RTW to początek końca wielkości serii TW, to pójście w komercyjną tandetę z porzuceniem innowacyjności i grywalności. Ale to temat na inną, dłuuugą dyskusję...


Początek końca? Erm... więc czemu MIITW weaz z dodatkiem cieszy się taką popularnością, a to tylko zaslona dymna przez Empire: Total War...
  Temat: Gra w internecie...
kremuwa

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21829

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 23, 2007 9:02 pm   Temat: Gra w internecie...
Eee.. nie znacie sie :P - ok ja H3 tez nie mam na dysku, ale wciaz pod reka :)
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
kremuwa

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35833

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Lis 22, 2007 10:29 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Kabarety kabaretami, ale to naprawdę nieciekawi e wygląda. Czytałem, bodajże w Angorze o pomyśle jednego polskiego polityka na licytacje Euro 2012 - twierdził, że będize to zastrzyk gotówki dla polski, a o Euro powalczą na pewno przykładowo Włosi. Pomysł został odrzucony, ale nie wiem czy slusznie, bo za 4 lata bedą go chwalili za analityczne myslenie :/
  Temat: Gra w internecie...
kremuwa

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21829

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 22, 2007 10:24 pm   Temat: Gra w internecie...
Oj, ej - FiFiCz - popełniłeś świętokradztwo w najgorszym tego słowa znaczeniu - musimy napisać jakąś pracę "Hirołsy jako Sacrum", żeby takie swiętokradztwa nie miały w SVV miejsca - wiadomo przecież, że HoM&M raz zainstalowany, nie może zostać naruszony - na wieki. :P
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 18, 2007 6:25 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
FifiCz napisał/a:
Kremuwa-na mistrzostwa u siebie awansujemy,bo jesteśmy gospodarzami :lol: .
A może to twój nowy żart :wink: ?


Odrobinę źle się wyraziłem - chodziło mi o to, ze mozemy sie nie dostac, bo nie odbedą się u nas :)
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
kremuwa

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10264

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:18 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
:P - ciekawe czy na mistrzostwa u siebie awansujemy - oczywiście przy założeniu, że się u nas odbędą :roll:


P. S. Myślę, że Klemens sie ze mną zgodzi, ze ta wczorajsza wygrana to czysty przypadek :P - te gole takie..ee.. ładne, ale przypadkowe :)
  Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
kremuwa

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:17 pm   Temat: W samo południe - Rozmiary ubrań
Oddałem swój głos na nie - jakoś tak po prostu jest, że wszystko z zabitego wroga dostosowuje się do naszych wymiarów, a raczej od razy w naszych wymiarach wydropi. Podług mnie to najlepsze rozwiązanie chociaż byłoby realistycznie i dość ciekawie (gdy np. armor krasnoluda nie kryje Cię całkiem - daje mniej defa). Inną kwestią jest, że często to co dropi, to nie itemy przeciwnika lecz po prostu itemy dla nas - loot :)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lis 17, 2007 3:23 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Hemm... ciezko grac przez siec nie majac neta, nieprawdaz ? :) - mowilem o graniu na swoim kompie, gdzie neta nie posiadam ;/
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lis 16, 2007 9:14 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Eee... po fali konkursó kuratoryjnych z lekka ciupię w Transformers (błeee...) i w CSa z botami :P
 
Strona 2 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16