gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 4:19 pm   Temat: Jaka to gra?
Jakiś RYL Online czy coś?
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:40 pm   Temat: Jaka to gra?
RE: Racja

RE Ps. - napisałem, że dla wielu jest to best game ever xP - nie wyszczególniłem siebie :P
RE Ps2. A ja tam żałuję - widziałeś trailery? Ta muzyka z tematu plus grafika 3D robiły swoje :P P - CT z innej perspektywy
RE Ps3. Dzięki :P

Twoja kolej.
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:48 pm   Temat: Jaka to gra?
Sorki, że tak późno, ale na łykendzie byłem w Krakowie :P .

Gra pochodzi z roku 1995, przez wielu uważana za najlepszą produkcję ever. Hmm... kilka lat temu próbowano ją przenieść na pecety, ale przez prawa autorskie szczytna idea upadła.
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:49 pm   Temat: Jaka to gra?
Ok, to może ja :P
  Temat: ciekawa gra w stylu Civilization
kremuwa

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 15082

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:16 pm   Temat: ciekawa gra w stylu Civilization
Podług mnie jeśli podoba mu sie bardzo Civ IV to najlepszym prezentem bedzie przedłużenie uczucia do tej gry dodatkiem Beyond the Sword...
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65032

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 30, 2008 7:02 pm   Temat: W co obecnie gracie?
CoD 4: MOdern Warfare - zapytam Mande - któa misja najbardziej Ci się podobała? Bo jak dla mnie po prostu wymiata ta z retrospoekcją, w której najpierw się skradamy, potem "eliminujemy" Zakhaeva a potem zwiewamy i czekamy na helikopter - epika xP
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65032

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sty 21, 2008 8:52 am   Temat: W co obecnie gracie?
FiFiCz, HPiWA na kompa czy książkę? xP Bo jeśli chodzi o serię HP na PC to mam mieszane uczucia. Pierwsza część była fajna - łażenie po szkole, rysowanie wzorków myszką przy uczeniu się zaklęć, Quidditch. Potem z tego zrezygnowano (choć chodzenie po Hogwarcie zostało). Trzecia była całkiem fajna, ale całkowicie zręcznościowa. Podobnie jak czwarta, w której na dodatek nie było chodzenia po wirtualnym Hogwarcie, a levele wybierralo sie z widocznie konsolowego menu - to wedlug mnie najgorsza część, a fajny był jedynie tryb Magicus Extremos xP. No i piąta - wyraźnie najlepsza. Autorzy stworzyli system czarów zależny od ruchów myszki, chociaż mimo wszystko jego potencjał został niewykorzystany. Tylko pięć czy sześć uroków dawało w czasie wyjątkowo dynamicznej walki mały wybór. Można było stale używać tego samego i pokonać grupkę przeciwników. Walczyło się jednak (przynajmniej pierwsze kilka razy) z zapartym tchem.
  Temat: Czy istnieje taka gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5470

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 12, 2008 7:38 pm   Temat: Czy istnieje taka gra?
World in Conflict xP - tylko ze wymaganie z deczka duze...
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
kremuwa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18404

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Sob Sty 12, 2008 6:29 pm   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Ale czy potrafisz poprowadzic taka strone? Znasz HTML? PHP? Pracujesz z jakimiś powazniejszymi programami?
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:33 pm   Temat: Jaka to gra?
Tia - Twoja kolej
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 7:24 pm   Temat: Jaka to gra?
Mysle ze zagadka niezbyt trudna - jesli ktos gral - zapamieta jej nazwe forever. xP Jakby co, podpowiedz w pogotowiu.
  Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
kremuwa

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 18404

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:33 am   Temat: Warunki przystapienia do Koalicji Sztabu Vveteranow
Eee... no wiesz... jesli idzie pytanie "Jak sie strone tworzy", to nie wiem czy cos z tego wyjdzie...
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:31 am   Temat: Jaka to gra?
Cytat:
Tzn. w momencie kiedy poznałem wymagania

Csiiiicho.... Jakim cudem poznales wymagania, skoro na Sztabie nie bylo zadnej podpowiedzi.. ? xP

Co do screena
Sam & Max - ten stary xP. Czekaj, czekaj - sam tytul nie wystarczy? :)

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 8:32 am ]
Juz wiem - podtytul to Hit the Road czy jakos tak?
  Temat: Jaka to gra?
kremuwa

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sty 05, 2008 9:18 pm   Temat: Jaka to gra?
Oj, Hunter - nie mam pojecia jak na to wpadles xP. To musialo byc nagle oswiecenie... (to nie nabijanie postow, zainteresowany wie, o co chodzi xP)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65032

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 24, 2007 10:36 am   Temat: W co obecnie gracie?
Eeee... Hunter? xP Chyba nie ten topic xP
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16