gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 13
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Heroes V
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:39 am   Temat: Heroes V
Bez wątpienia gra świetna.Przez awarie kompa jestem dopiero w drugiej misji nekropolis :evil: ale szybko posuwam sie naprzód.Może mi ktos powiedzieć ze go nie zdenerwowała misja okręt? :roll:
Uwielbiam Agraela-szkoda ze nie można go przenieść do potyczek:(
a jaki jest wasz ulubiony bochater kampanii?
Mi się podoba jeszcze (ale już mniej) Godryk.Póżniej Tieru.
Moim ulubionym zamkiem jest...no właśnie.nie mam ulubionego zamku bo wszystkie są super.Szkoda tylko że z rycerza nigdy nie będzie dobrego maga:(.WEtedy armia Przystanii byłaby potęgą.Akademie uwielbiam za ich strzelców i bochaterów.Miałem kiedyś moim magiem wszytkie magie na maksa :mrgreen: .Ale jazda :twisted: .Najczęściej wróg nie zdążył dojść do jednostek.Najczęśćiej używałem wskrzeszenia tego z piątego poziomiu.NIema to jak wstanie pod koniec bitwy pięciu tytanów :twisted: .Zaś w zamkuu byłem niemal nie do pokonania.Bochater 30 lvl 50 tytanów...super.naprawde polecam akademie.
Świetnym zamkiem jest 6też loch.NIemoge sie doczekać kampani lochu właśnie.
ZAuważyłem że zaklęcia Słowo Światła i jego zły odpowiednik-Klątwa Piekieł-są...słabe.Raz rzuciłem Agraelem żeby pięknie zakończyć bitwe.Odradzam :neutral: .
Nigdy nie używam Armagedonu.Tak jak Słowo i Klątwa jest...słaby!POza tym rani także moje jednostki więc...no powiedzmy że nie jest doskonały :wink: .
NIezłą umiejętnością jest anioł stróż.JKa myślałem ze to Anioł walczy a tu prosze-nie!Dla tych co umiejętność mają ale nie mieli okazji zobaczyć jak działa już tłumacze.Otóż gdy stracimy wszystkie jednostki na polu bitwy pojawia sięArchanioł i wskrzesza jeden z naszych oddziałów.Opis może mylić co nie?
P.S. ale sie rozpisałem:)
  Temat: Alternatywne myślenie czyli Dlaczego Heroes 5 to w szmira:D
kolospl_2

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4777

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:23 am   Temat: Alternatywne myślenie czyli Dlaczego Heroes 5 to w szmira:D
Według mnie niema co wymyślać na siłe.Trzeba uznać-Heroes 5 to kawał dobrej roboty.Cukierkowaty?No wybacz ale według mnie to kompletny bezsens.Lepiej zajmij sie wypisywaniem zalet Heroes V.Będzie łatwiej znaleźć :wink: .
  Temat: W samo południe - BOSS
kolospl_2

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4489

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 9:42 am   Temat: W samo południe - BOSS
Klemens napisał/a:
iejednokrotnie się zastanawiałem, jaki jest cel Twych ankiet Inqistorze - li "tylko" zainicjowanie i ożywienie dyskusji czy też może porównanie rzeczywistości z naszymi wyobrażeniami? :wink:

no właśnie... :roll:
a co do pytania:owszem umiejętność dowodzenia nie ma nic wspólnego z umiejętnościami boowymi ale to trochę...niepasująca odpowiedź.bo jest to fakt ale jakoś musi się wyróżnić żeby zostać przywódcą no i żeby zostać dowódcą trzeba trochę czasu a czas doświadczenie a doświadczenie to lepsza umiejętność walki.
Mam nadzieję, że wszystko jest tak jak napisałem
  Temat: Nie mogę określić
kolospl_2

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6930

PostForum: O forum   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 9:36 am   Temat: Nie mogę określić
Wojman napisał/a:

Nie ma żadnego. Chyba, ze jestes atrakcyjna dziewczyna z okolic Szczecina

No wiesz Wojman... :smile:
a dlaczego problem nieaktualny?
  Temat: Heroes V
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 10:20 pm   Temat: Heroes V
no czas rozruiszać to.Kahzad jak tylko będziesz miał sperawnego kompa i troche srawdzisz gierke to moe zrobimy to?
  Temat: Heroes V
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 12, 2006 2:05 pm   Temat: Heroes V
No zapraszam do dyskusji Kahzad!Ja powinienem dostać dzisdia lub jutro(8 czerwca miało być wysłane priorytetowo) więc też niedługo dołącze!niech ci którzy już mają gre w rękach niech ją ocenią, opiszą, opiszą wszytko dokładnie itp.
P.S jakoś mi na Sztabie zawsze jako tako posty "długie" wychodzą...
  Temat: Heroes V
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Cze 10, 2006 9:57 am   Temat: Heroes V
ale po angielsku no nie?
i wierz mi-warto.jakby co to grałem jedynie w demo :wink:
P.S ja mam dostać 20czerwca edycje kolekcjonerską :twisted:
  Temat: Gothic
kolospl_2

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9800

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Cze 05, 2006 6:56 pm   Temat: Gothic
do Wojmana:no sorry ale masz(miałeś) słabiutką postać.ja tam szedłem na 13 lvl.ja polecam łamacz kości choć z jego zdobyciem mogą być problemy.wobec teo-Topór Silasa lub jak masz 70 siły-miecz blizny(ten drugi spokojnie wystarczy na dojście do pewnego maga w 4 roz.)
  Temat: Heroes of might and magic
kolospl_2

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16631

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Cze 04, 2006 10:01 pm   Temat: Heroes of might and magic
No panowie(i panie :wink: ) piątki premiera w Polsce niedługo będze!nie wiem jak wy ale ja już grałem w demo i zamówiłem edycjękolekcjonerską na2 czerwca.
mam nadzieję, że po premierze w Polsce dyskusje będą forące na ten temat.
i nie martwcie sie, według mnie 5 to najlepsza część serii
  Temat: Pomożemy?
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10558

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Wto Maj 30, 2006 9:42 pm   Temat: Pomożemy?
Wierze że kiedyś będe żałował że tan wiek minoł.Ale musisz przyznać-to może być ciekawe
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
kolospl_2

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8868

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 12:37 pm   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
ta gierka wartajest tej jakże małej ceny.
najlepszi azjaci:].Raz był mag który mnie jakoś specjalnie wkurzał to nindzia podciąć gar-
dziołko :twisted:
  Temat: Heroes V
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10348

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 9:06 pm   Temat: Heroes V
No to tu piszcie co wiecie o Heroes V.Ile kosztuje, recki, fakty, kiedy wyjdzzie w Polsce i po polsku, później jakaś pomoc czy porady, itp.
Ja w dzisiejszej Cybermyszy Extra przeczytałem fajną recke Heroses V.Polecam!
P.S szukałem ale nie znalazłem takiego tematu
  Temat: Pomożemy?
kolospl_2

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10558

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 8:57 pm   Temat: Pomożemy?
o wypraszam sobuie ze dzieci tego wieku są nie dorosłe do RPG!Ja od 2 lat gram i jestem całkiem niezły.Należy dodać że mam 9 lat :wink: .Ale znając niektórych z mojej klasy...zależy kto by sie trafił.Jagby byli sami co aby wywijają kijami i biegają ile sił po dworze to z góry kompletne nici.Ale jeśli byliby już rozeznani w komputerze interesowali sie tym słuchali że tak powiem byliby na pewnym poziomie inteligencji przez cały czas to sie prawie napewno uda.Ja sam chętnie byłbym przy projekcie ale niestety:
1.Chodze do szkoły
2 jestem za młody żeby tak podróżować:/
bardzo żałuje tych dwóch rzeczy ponieważ mogłoby być nawet fajnie być na czymś takim ale co zorbić :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16