gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: fani Football Managera poszukiwani
kolospl

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 13318

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Cze 14, 2009 7:07 pm   Temat: fani Football Managera poszukiwani
No ba! Mimo sporej ilości rzeczy do poprawki sporo ostatnio pogrywam w FM 2009. Swoją drogą, powstał ten dział i jeszcze nie ma wielostronowego wątku o FM'mie? Skandal!
  Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
kolospl

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9895

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Cze 14, 2009 5:38 pm   Temat: Disciples II Mroczne Proroctwo oraz Bunt Elfów
Cóż, już dawno w tego jakby nie patrzeć - klasyka nie grałem, lecz z tego co pamiętam...
Gra jest dość żmudna i opiera się na levelowaniu jednej drużyny. Wątki ekonomiczne są (mówiąc delikatnie) bardzo skromne. Zresztą złotem praktycznie nie trzeba się zajmować. Wystarczy na czas budować trzy "specjalne" budynki + regularnie ulepszenia dla jednostek. I tyle.
Te najpotężniejsze czary zadające obrażenia są dość silne ale pożerają mnóstwo many(zarówno ich rzucanie jak i "odkrycie") i są dostępne tylko dla maga.
Bohaterowie typu złodziej nie przydają się specjalnie, a "różdżkarzy" używamy ze cztery razy na grę. Tu też minus.
Ciekawe jest dobieranie jednostek do drużyny. To stanowi siłę gry. Czy lepiej wziąć Śmierć z dużą inicjatywą i zabójczym atakiem dzięki którym można zlikwidować niewygodnego maga przeciwnika jeszcze przed jego ruchem czy też jakiegoś "obszarowca", ktory będzie powoli zadawał obrażenia całej drużynie? A może jeszcze kogoś innego - kapłana leczącego twoich wojaków na przykład. Tu zresztą też jednostki dzielą się na dwa typy. Do tego dwóch "mniejszych" żołnierzy czy jeden wielki potwór? I kiedy już postawimy na ilość, nie jakość znów trzeba zdecydować czy lepiej utworzyć dwóch paladynów o dużej obronie, czy może aniołów z większym atakiem. Tak, to i obserwowanie jak jednostki się rozwijają może wciągnąć. I dlatego całej grze wystawiłbym 7/10.
  Temat: W co obecnie gracie?
kolospl

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65095

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 15, 2006 9:04 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Narazie pogrywam w Gothica 3, na gwiazdkę mam dostać Medieval 2:Total War. Przyznam, że bedzie to pierwsza pozycja z tej serii w którą zagram choć próbowałem zdobyć pierwszą część Medievala.
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
kolospl

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5959

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 30, 2006 9:21 pm   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
leiff...czy ty czasem nie masz już żony i dziecka? :roll:
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8844

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 15, 2006 11:29 am   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
ten łuk to musiall być wydatek, nie ma co... :roll:
  Temat: Bieda w telewizji
kolospl

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 20, 2006 4:26 pm   Temat: Bieda w telewizji
Marzenia ale..chciałbym żeby powstał kanał o grach, nie tylko strategicznych(chociaż pelno dylematów by było:) )
  Temat: Życzenia!!!
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5133

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:25 am   Temat: Życzenia!!!
Aby zmodyfikować profil wejdź do "profil"(na górze) potwierdź hasło i zmodyfikuj to co chcesz:)
  Temat: W co obecnie gracie?
kolospl

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65095

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:23 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie gram gre pt. Tzar:ciężar korony.Gra stara ale jara.Ras moze mało ale..reszta znakomita.
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8844

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:04 am   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
Mam pytanie do tejze gry:jaka jest wasza ulubiona..."rasa"?(europejczycy, azjatowie, arabowie?)
I jesze 1 małe pytanko:jaką najbardziej lubicie droge rozwoju?
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 18974

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:40 am   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
Już uściślam-przeciwnik na początku prawie wcale się nie rozwija, ale później...idzie jak burza.Ma wysoki poziom technologi, masę ludzi a w tym żołnierzyjest świetnie zorganizowany.Jak mu się przeciwstawić?
  Temat: Otylia naszą pływaczką czy już nie?! podwójna tragedia
kolospl

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4706

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:36 pm   Temat: Otylia naszą pływaczką czy już nie?! podwójna tragedia
A niektórzy ludzie usprawiedliwiają ją z głupich i nieistnijących przyczyn tylko dlatego że jest sławna ...
  Temat: Gra roku 2005
kolospl

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7997

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:24 pm   Temat: Gra roku 2005
Perkun, jeżeli wszyscy byli by tacy obiektywni to decyzja byłaby jednogłosna, a wtedy po co robić ankietę?A według mnie to Black and White 2
  Temat: Maleństwa nasze.
kolospl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4768

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:16 pm   Temat: Maleństwa nasze.
JA narazie dziecka nie mam, ale gratulue, urocze maleństwo:)
  Temat: Bieda w telewizji
kolospl

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:11 pm   Temat: Bieda w telewizji
A szkoda-ja wstaje o 8 i nie miałem problemu ze wstawaniem a program był :( fajny.
  Temat: Nasze problemy
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8298

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 3:41 pm   Temat: Nasze problemy
Mi nie przeszkadza że muszę wcześnie wstać, w szkole jakoś przeżyje:), ale najbardziej nielubie delikatnie mówiąc zadań domowych :x .czasem mam tak żeide na popołudnie wraca o 16.05 i na następny dzień ide na rano :x .zgadzam się z Perkunem jednak to nie odmieni mojego stosunku do szkoły.Ale tagże sądze że będe sie z tego śmiał.
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16