gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: silent hunter 2
khan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4231

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:52 pm   Temat: silent hunter 2
bardzo prosze o pomoc kupiłem sobie silent huntera w tamtym roku :)lecz mam problem przy instalacji gry wyskakuje mi błąd że brak jakiejś biblioteki ale gra sie instaluje załanczam i zawiesz mi sie komputer i za przeproszeniem dupa, mój komputer spełnia wymagania może ktoś miał ten sam problem może ktoś wie jak go rozwiązać próbowałem u kolegi ale też nic jutro napisze dokładnie jaka to biblioteka.W media markcie ją kupiłem i byłem z reklamacją powiedzieli że musi być w orginalnej foli a jak miałem sie dowiedzieć czy gra działa czy nie musiałem ją rozpakować chyba w wszyscy tak robicie czy srawdzacie rendgenem??
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
khan

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9908

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:42 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
ja moge zagrać multi w settlersa 2 bo mam gdzieś w domu :lol:
  Temat: Seria Anno (1602/1503)
khan

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11880

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 30, 2005 2:44 pm   Temat: Seria Anno (1602/1503)
dzieki może kupie bo mam hajs po świetach
  Temat: Seria Anno (1602/1503)
khan

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11880

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:58 pm   Temat: Seria Anno (1602/1503)
mi ta gra sie bardzo podoba tylko że nie grałem w 1503 jak ktoś mógłby mi pomóc z znobyciem tego to na kubakora12@tlen.pl
  Temat: Knights & Merchants....
khan

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 14000

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:42 pm   Temat: Knights & Merchants....
pierwsza część K&M jest bardzo dobra gram w nią odkąd wyszła z małymi przerwami(miesiąc)czesto gram przez sieć LAN z moim sąsiadem wygrywałam tylko ja gramy z paroma osobami bo on jest naprawde dobry a jak gramy z paroma osobami to nie mam z nim problemu bo on mnie nie atakuje ja go też i sobie żyjemy w spokoju kapmani zabardzo nie lubie bo jest w niej wiele błędów
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
khan

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21304

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:26 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
To mój pierwszy post na tym forum wiec chciałem sie przywitać a co do twierdzy to tak ja ,powiedział mój poprzednik Twierdzę uważam za jednego z najlepszych RTS'ów w jakie grałem twierdza 2 to już nie to co krzyżowiec i jedynka nie ma tej duszy twórcy gry myśli że grafika 3d polepszy gre mi sie wydaje że nie polepszyła tylko pogorszyła gre to jest moje zdanie ale może ktoś ma coś innego do powiedzenia :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16