gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gra o tematyce kolonialnej, wojen kolonialnych, budowy USA,
karomado

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4177

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 7:53 pm   Temat: Gra o tematyce kolonialnej, wojen kolonialnych, budowy USA,
Jak wyżej:] Szczególnie interesują mnie wątki z Indianami, Dzikim Zachodem, etc. Jakby ktoś mógł coś polecić byłbym wdzięczny:)
  Temat: Hearts of Iron
karomado

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4993

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 02, 2011 6:30 pm   Temat: Hearts of Iron
Po pierwsze, czy warto kupić? Jeśli tak, to którą część? Watro rzec, że posiadam Windows 7, z którym miałem już problemy próbując uruchomić jakieś gry:)
  Temat: EU3- no time limit, patch
karomado

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7684

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 07, 2011 11:40 pm   Temat: EU3- no time limit, patch
Dziękuje:) :smile:
  Temat: EU3- no time limit, patch
karomado

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7684

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 07, 2011 2:13 pm   Temat: EU3- no time limit, patch
Cześć, wiecie czy taki istnieje:)? Wiem, że do EU2 jest. Szukałem na forum Paradoxu, ale marnie mi to wyszło:( Jakby ktoś miał link byłbym wdzięczny :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lut 07, 2011 6:42 pm ]
naprawdę nikt nic nie wie? Bardzo mi na tym zależy.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16