gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 29
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: multiplayer
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5608

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Paź 21, 2011 8:34 pm   Temat: multiplayer
Brandenburgia, Bawaria i Szwajcaria.
  Temat: Problemy techniczne
kariak97

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6355

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Paź 08, 2011 7:11 am   Temat: Problemy techniczne
Kupiłem EU3 Złota Edycja i ona mi zadziałała, jednak po jakiś trzech miesiącach gry, gdy klikam chcę wejść do zakładki z save'ami to windows wyrzuca mnie na pulpit i zamyka grę. Dlaczego? Da się to jakoś naprawić, albo obejść?
  Temat: EU3-przepis na imperium
kariak97

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5803

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:51 pm   Temat: EU3-przepis na imperium
Coś w stylu poradnika i tricków, jak stworzyć imperium w EU3.
  Temat: EU3-inflacja
kariak97

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9904

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Sie 22, 2011 8:40 am   Temat: EU3-inflacja
Inflacja w moim kraju zapycha do góry. Niewiele, jednak po kilkuset latach mam inflacje na poziomie 50%. Jak ją obniżyć? Mam doktrynę bank narodowy, jednak to za mało. Żeby inflacja leciała w dół musiałbym doprowadzić się do bankructwa. Co robić?
  Temat: Mój let's play
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5557

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:36 pm   Temat: Mój let's play
Łezka się w oku kręci :)
Jednak ,,trójka" nieporównywalnie lepsza.
  Temat: Ryzyko
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10855

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 3:09 pm   Temat: Ryzyko
Ta gra planszowa zdobyła wielką popularność. Teraz Hasbro wydało ,,nowszą" wersję tej gry.
Czy stara i nowa różnią się sposobem rozgrywki, czy tylko designem?
  Temat: Mikronacje - państwa w sieci
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5188

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 7:55 am   Temat: Mikronacje - państwa w sieci
To jest gatunek gier PBF (Play by Forum). W zależności od adminów i zasad gra może wciągnąć, ale są też takie o zrąbanych zasadach, utworzonych w pół godziny. Rozgrywka zależy też od ilości graczy. Jeśli jest ich kilku, to gra nie będzie miała sensu, a jeśli za dużo w stosunku do ilości adminów, to gra będzie długa i nudna (każdy użytkownik musi być kontrolo-
wany przez admina).
  Temat: EU2 władcy Polscy
kariak97

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6142

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 7:49 am   Temat: EU2 władcy Polscy
To jest odpowiedź na jego pytanie.
  Temat: Brak kolorów mapy w EU3
kariak97

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6811

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 12:11 pm   Temat: Brak kolorów mapy w EU3
Gra ma tendencje do niedziałania na nowych laptopach. Jaka marka i system operacyjny ma twój komputer?
  Temat: Kilka pytań co do EU3...
kariak97

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7657

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:43 pm   Temat: Kilka pytań co do EU3...
2.
a. Stale polepszaj stosunki z innymi poprzez rozdawanie im kasy na poprawę stosunków
b. podbijaj wrogie państwa i rób z nich wasali
c. jeśli opanujesz jakieś państwo, to zamiast zabierania im prowincji każ im wypuścic kilka krajów, które podbili. One z założenia mają dobre stosunki z tobą.

3.Jeśli ich sojusznicy mają słabe stosunki z tobą (-50 do -200) to nie będą chcieli zawżec z tobą sojuszu.

Co do reszty cheat-ami się nie zajmuję, a pytania nr 1 nie rozumiem.
  Temat: EU3 i Piraci
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5980

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 5:33 pm   Temat: EU3 i Piraci
Musisz stale trzymac tam jakąś flotę. Nie ma innego sposobu.
  Temat: Eu2-militarna aneksja
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6793

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Mar 16, 2011 9:21 pm   Temat: Eu2-militarna aneksja
Nie, to gra jest uszkodzona. Miałem nie legalną.
  Temat: Europa Uniwersalils III - Skandynawia.
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4675

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Lut 22, 2011 8:40 pm   Temat: Europa Uniwersalils III - Skandynawia.
Mogą należec do innego państwa (Dania i Państwo Moskiewskie). W pewnym momencie dochodzisz do ''stałej ziemi nieznanej". Tego nie możesz odkryc.
  Temat: EU2 władcy Polscy
kariak97

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6142

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 20, 2011 9:12 am   Temat: EU2 władcy Polscy
Skala:
-najwyższa
-dobra
-słaba
-najniższa

Jadwiga
militarnie:najniższa (dorobek-jedno oblężenie)
dyplomatycznie:dobra
administracyjnie:bd

Ludwik Węgierski:
militarnie:słaby
dyplomatycznie:dobra
administracyjnie:najwyższa

Kazimierz Wielki:
militarnie:dobra
dyplomatycznie:najlepszy
administracyjnie:dobry

Władysław łokietek:
militarnie:najlepszy
dyplomatycznie:dobry
administracyjnie:słaby
  Temat: Eu2-militarna aneksja
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6793

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 19, 2011 11:54 am   Temat: Eu2-militarna aneksja
Po 3 latach przerwy powróciłem do eu2 i zmieniłem poziom trudności z słabego na normalny. Gdy wygrałem wojnę z jedno-prowincjową Mołdawią, zauważyłem, że nie mogę jej zaanektować. Czemu nie mogę tego zrobić?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16