gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gothic 2
kamil-km

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29111

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:21 am   Temat: Gothic 2
mam problem zainstalowalem dodatek noc kruka i nie moge go uruchomic gdy wlanczam to nie chce se wlaczyc. mam cracka skopiowac? bo nie wiem bylo tak samo gdy to zrobilem wczesniej?pomoze mi ktos? :cry: :cry:
  Temat: Gothic 2
kamil-km

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29111

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Sie 11, 2006 2:17 pm   Temat: Gothic 2
no ale jak ja bylem przy wszystkich stolach alchemicznych i przy kazdym ten dupek mowi ze nie ma odpowiedniego przedmiotu a przeciez ma serce ognistego smoka tego przed tym mostem :cry: . zwloki leza sobie spokojnie aha jak pokonalem w gorniczej dolinie ostatniego smoka to tez nie dalo zaladowac oka innosa na stole alchemicznym i zrobilem to na statku.
  Temat: Gothic 2
kamil-km

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29111

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 1:47 pm   Temat: Gothic 2
ja tez nie moge zaladowac oka innosa przed walką z smokiem-ozywiencem.
pomoze mi ktos? :cry:
  Temat: www.gothic.cmn.pl
kamil-km

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4966

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 1:41 pm   Temat: www.gothic.cmn.pl
cze szukam porady do gothica 2 bo mam oko innosa jestem na koncu tej gry i nie moge do naladowac sercem ognistego smoka bo moja postac mowi "czym" "brak mi odpowiedniego przedmiotu" gdy jestem przy stole alchemika. moge znalezc tu porade?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16