gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 12
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Użytkownicy
kam_diablo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 5:07 pm   Temat: Użytkownicy
No wiesz...
Jezeli masz jakis problem to zawsze sluze pomoca :) .
  Temat: Użytkownicy
kam_diablo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 5:56 pm   Temat: Użytkownicy
Hehe ja mam pomysl, a mianowicie zrobimy konkurs na najbrzydszego uzytkownika forum....
Sam sie do tego konkursu zglosze i wygram :D ... nie, to by bylo zle, wiecej by osob to wystraszylo niz zwabilo... choc ciekawosc ludzka nie zna granic :P (glupota takze ;) ).
Pozdro
  Temat: W co obecnie gracie?
kam_diablo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 5:37 pm   Temat: W co obecnie gracie?
s2nto napisał/a:
Oczywiście zawsze moją obowiązkową pozycją zostaje Eu2 która żadzi nie podzielnie w moim rankingu the best game :D


Zamiast żadzi powinno być rządzi :mrgreen: ;) .
W Eu2 nie miałem przyjmności zagrać ale za to grałem w Eu. Nie za badzo przypadło mi do gustu, wole Kozaków.
  Temat: W co obecnie gracie?
kam_diablo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 8:53 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja też bym czekał z niecierpliwością na Gothic 3 gdybym miał dobrego kompa ;) .
Niestety dobrego nie mam, rodzice nie chca mi kupić lepszych cześci (najchętniej zmieniłbym RAM :( ). A ja sam kasy nie mam, no bo skad 14-latek moze miec kase na sprzet :mrgreen: ?

Obecnie to chciałbym sobie zagrać w Dungeon Lords, to by mi jeszcze chyba poszło ;) .
  Temat: W co obecnie gracie?
kam_diablo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 25, 2005 5:33 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Tak... grałem 2 lata w Heroes 3 i 1,5 roku w Medieval: Total War. To sa dwie gry ktore sobie zapamietam na dlugo... No i zostal jeszcze stary, dobry, poczciwy Gothic :) .
  Temat: W co obecnie gracie?
kam_diablo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 9:02 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Chce wam sie jeszcze grac na komputerach?
Ja mam kompa od 3,5 roku i mi sie znudzil i to bardzo. Jedyne co teraz robie na kompie to slucham MP3 i robie pare spraw w necie.
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
kam_diablo

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7483

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 8:59 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Ide sapac o ok. 2 w nocy a wstaje o ok. 5-6 rano.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
kam_diablo

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29106

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 8:56 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Green Day
Kazik
  Temat: Seria Gothic
kam_diablo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5810

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:17 pm   Temat: Seria Gothic
Elo all.
Tak jak pytanie w ankiecie:
Ktora gra z serii Gothic najbardziej wam przypadła do gustu?
Dlaczego akurat takie pytanie? Poniewaz jestem fanem tej wspanialej gry :) .

Mi najbardziej do gustu przypadła część druga tej wspaniałej gry. Dlaczego?
Ano uwielbiam w niej... hm... w sumie to duzo rzeczy :) . Przede wszystkim to fabuło, ten klimat, nielinniowosc i duza swobode dziłania (chociaz jest wiele gier RPG ktore maja wieksza nielinniowosc, ot co :) )
  Temat: Książki Fantasy
kam_diablo

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21464

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:05 pm   Temat: Książki Fantasy
Panowie jak mogliscie zapomniec o wspaniałej ksiazce jaka jest
"The Lord of The Rings"? :)

jesli chodzi o Sapkowskiego to lubie czytac jego ksiazki, najlepsza moim zdaniem to oczywiscie saga Wiedzmin. Info dla "Perkun'a" niestety nie bedzie juz wiecej ksiazek z serii Wiedzmin :( .

czytał ktos jakas ksiazke jacka Piekary? "Sługa Boży" - ta ksiazka wymiata :) .
  Temat: World Of Gothic Beta
kam_diablo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6621

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 8:59 pm   Temat: World Of Gothic Beta
Jeśli chodzi o moje zdanie to nigdy nie podchodzilem do Ultim'y z jakims podnieceniem :| . Grałem w tą gre i mnie wynudziła za wszelkie czasy...
Ultima oparta o serie gier Gothic tez mi prawdopodobnie nie przypadnie do gustu, wole sobie właczyc Gothic'a i przejsc go poraz koleiny.

A tak naprawde to co wy widzicie w Ultima Online?
Mi sie osoboście ragnarok 100 razy bardziej podoba albo ROSE Online.
  Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
kam_diablo

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 19159

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:54 am   Temat: Heroes III - jak wygląda gra wieloosobowa
Sama gra wyglada mniej wiecej tak:

Jezeli jest twoj ruch to oczywiscie wszystko robisz tak jak w single, tu zalezy od serwera/osoby zakladajacej serwer, masz na to okreslony limit czasu. Z kolei gdy juz ty zrobiles wszystkie ruchy to jest tura przeciwnika. Ty w tym czasie nic nie robisz, ewentualnie mozesz sobie rozmawiac z innymi i przymyslec sobie strategie na najblizsze rundy (przynajmniej ja tak robilem :D ). Non-stop widzisz mape i mozesz myszka przegladac mape. Takze mozesz w srodku swojego zamku.

Jezeli chodzi o te serwery, to mozesz zainstalowac wyszukiwarke serwerow, m.in. "Game Spy" albo "Eye", i bedziesz mial duuuza liste serwerow ;) .
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16