gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 44
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
jano

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8002

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 11:32 am   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Nie chodziło mi o gry a całą resztę która zapełnia cdki dołączone do pisma.
Oczywiście że kupuję CD jak jest ciekawa gra a że interesują mnie tylko strategiczne-turowe to niestety kupuję rzadko.
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
jano

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8002

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:02 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Zgadzam się z Klemensem co do okoliczności obniżki ceny.Obrazowo przedstawia się to tak.Albo CD będzie niedługo wyglądało jak broszurki jakimi obdarowują nas supermarkety a te jak wiadomo są darmowe więc nie wypada.Albo pojawiła się konkurencja o której my jeszcze nie wiemy albo czytelnicy już się najedli.Piszę o tym najedzeniu bo kiedyś kupowałem jak leci a od roku sporadycznie.W końcu ile można mieć płyt z tymi samymi programami.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
jano

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29232

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 8:40 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Dostałem dvd z koncertem Rogera Watersa-in the flesh z 2000r.I tego teraz słucham.Stary dobry Ping Floid w nowej szacie myślę że lepszy niż pierwotne wykonania.Technika robi swoje.Polecam wszyskim miłośnikom muzyki nie banalnej.
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
jano

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23497

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 8:29 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Osobiście uważam że są tylko dwa rodzaje piwa dobre i bardzo dobre.Choć z pobudek czysto patriotycznych pijam tyskie i żywca.Czasami wspomagam browar okocimski od czasu jak warzy piwo palone.
  Temat: Spolszczenie do Master of Orion 3
jano

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 13881

PostForum: Master of Orion   Wysłany: Czw Lip 28, 2005 10:40 pm   Temat: Spolszczenie do Master of Orion 3
Nie bardzo rozumię o co chodzi z tym spolszczeniem.Mam orginalną polską wersję.Czy czegoś jej brakuje.
Sorry po przeczytaniu twojego posta w temacie Gal.Civ zrozumiałem oco chodzi.
  Temat: Kto bedzie prezydentem?
jano

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10491

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 9:54 pm   Temat: Kto bedzie prezydentem?
Oddałem głos na Donalda Tuska. Uzasadnienie jest w poście Klemensa więc nie bedę się powtarzał.Panu Relidze życzę owocnej pracy nad sztucznym sercem.Każdy powinien robić to co potrafi robić najlepiej.
  Temat: Jacy Polacy?
jano

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 4918

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Cze 06, 2005 11:11 pm   Temat: Jacy Polacy?
Myślę że naszą najgorszą cechą jest megalomania.Wmawiamy sobie że jesteśmy lepsi od innych.Swoje wady tłumaczymy sobie w tak pokrętny sposób że bywa to śmieszne.Jak długo swoje ułomności można zwalać na zaborców czy inne kataklizmy.Tu chodzi o zwykłą kindersztubę i szacunek dla innych ludzi.Motto , żyj i nie przeszkadzaj innym nie jest takie głupie jak niektórym się wydaje.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
jano

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61752

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 30, 2005 8:14 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wydaje się że termin i miejsce jest dobrane optymalnie wszyscy mają podobne odległosci do pokonania.Połączenia do Warszawy też są jednakowe z wszystkich regionów Polski.Ja raczej nie przyjadę nie dlatego żebym nie chciał czy nie mógł.Zresztą nie będę się czaił chodzi o to że jestem gościem po pięćdziesiątce i moja obecność byłaby dla nas wszystkich krępująca.Życzę wam wszyskim miłej zabawy i mam nadzieję przeczytać o waszym spotkaniu na forum.
  Temat: Galactic Civilizations PL
jano

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5975

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Mar 14, 2005 9:46 am   Temat: Galactic Civilizations PL
Zgadzam się z tym co piszesz.Faktem jest że ma kilka ciekawych pomysłów.Ale w tego typu grach najistotniejsze jest właśnie AI komputera bez tego zarządzanie dużym imperium staje się nudne i pracochłonne gra traci całą dynamikę.Twórcy tych gier zdają się o tym zapominać za bardzo przywiązują wagę do grafiki i innych bajerów , Które w strategiach są sprawami drugorzędnymi.Jeśli chodzi o Moo3 to być może za wiele sobie obiecywałem po niej.Dlatego tak mnie rozczarowała.Jestem fanem 2-ki i wydawało mi się że takiego materiału nie można zmarnować.Ale widocznie ludzie są zdolniejsi niż myślałem. :D
  Temat: Galactic Civilizations PL
jano

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5975

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Mar 09, 2005 10:11 am   Temat: Galactic Civilizations PL
Witam.
Od czterech dni gram w GC, pomimo porad ingistora idzie mi cienko.Gra bardzo mnie wciąga.Myślałem że po Moo2 już nic mnie nie zainteresuje.
Po zagraniu w Gal Civi. żałuje kasy jaką wydałem na Moo3 i zadaję sobie pytanie na co liczyli twórcy tej ostatniej , bo chyba nie na sukces.
  Temat: Dobre strony strategiczne - hosting!
jano

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7107

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lut 18, 2005 10:43 pm   Temat: Dobre strony strategiczne - hosting!
Dobra strona o Master of Orion2 i co najważniejsze aktualizowana na bieżąco www.pkimperium.republika.pl
  Temat: W samo południe - Master of Orion II
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7795

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Gru 08, 2004 7:30 pm   Temat: W samo południe - Master of Orion II
Ingistor napisal:
Ale my naprawdę gramy w MoO2,
Sam widzisz że możliwości gry w Moo2 są ogromne można grać w pitu pitu
i można w naprawdę.Choć osobiście myślę że lekko przegiąłeś , zasada jest taka że sposób rozgrywki ustalają zainteresowani nikt nikomu nie zabrania grania w taki czy inny sposób.Nie mam zamiaru udowadniać że wyłączenie antaran i wypadków losowych jest własciwe czy nie po prostu nikt nie wierzy w obiektywizm komputera.W poprzednim poście kolega wyjaśnił o co biega.Jest jeszcze trzeci sposób gry w Moo2,który wymyślił nasz masta PK.
Mianowicie wybierasz adwancet dwie rasy CRE i nawalamy się od pierwszej tury.Masz trzy w jednym to jest lepsze od łosz end goł.Możesz to nazwać jak chcesz ale my gramy i to nas bawi.Zabawa to sedno sprawy tak czy siak
ps:granie w Moo2 na Kali pod Windows to masochizm (bez obrazy)
  Temat: problemy z forum?
jano

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7056

PostForum: O forum   Wysłany: Sob Gru 04, 2004 3:25 pm   Temat: problemy z forum?
Ostatnie trzy dni myślałem że dostałem bana za coś o czym nie miałem pojęcia ale uspokoił mnie mail,który dostałem od administratora no cóż awarie się zdarzają.A tak na marginesie czy Wy bywacie na svv bo tam jest wiecznie pusto chyba że zmieniony jest czas spotkań.
  Temat: W samo południe - Master of Orion II
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7795

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Gru 04, 2004 3:10 pm   Temat: W samo południe - Master of Orion II
Szanowny kolego Świtek jeżeli jesteś fanem Moo2 jak piszesz to zapraszam na Kali www.Kali.net tam znajdziesz wielu graczy w tym i z Polski. Odwiedz stonę mojego kumpla z Kali www.pkimperium.republika.pl tam znajdziesz wszystko na temat Moo2 i Kali.Obecnie obowiazuje patch 1.40b18 umożliwia on edytowane starty i likwiduje wszystkie bugi.Edytowane starty pozwalają na takie ustawienie gry aby już na starcie wyrównać szanse graczy nie musisz się obawiać że wkoło ciebie będą same ultra poor itp.Swicze pozwalają na minimalny start, bagaty start, granie bez oriona bez wormHoli bez splinterów pozwalają edytować ilość planet wHW a nawet zmieniać piki.Wszysko zależy od tego jak chcesz grać.Przyłącz się do nas a zobaczysz Moo2 jakiego nie znałeś.
  Temat: W samo południe - Master of Orion II
jano

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7795

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lis 08, 2004 9:41 pm   Temat: W samo południe - Master of Orion II
Szanowni koledzy tak się składa że gram w Moo2 do dzisiaj w sieci z żywymi przeciwnikami.I mogę powiedzieć że po wprowadzeniu patcha 1.31 najistotniejsza jest inicjatywa jaką ma dana jednostka to ona decyduje który schip uderza pierwszy.Składa się na nią rodzaj silnika, wyszkolenie załogi,istotna jes obecność herosa.O budowaniu schipów można pisac godzinami to jest najważniejsza sprawa jeśli chodzi o walkę.Generalnie nie buduje się statków uniwersalnych to samobójstwo.W początkowej fazie najgrozniejsze są rakiety najlepiej wielogłowicowe.Do obrony jakiś beam na pd.Flota mażeń w naszych rozgrywkach to 1bb z merculite mv 1bb z mass driver hw ap af 2 sztuki reszta ap af 2cc z mass driver ap+af ile sie zmieści taką flotą można powalczyć.Oczywiście shield III i zortrium armor.Do czegoś większego trudno dojść.Uzbrojenie rasy creatywnej może wyglądac inaczej ze względu na inny tech.Oczywiście każdy ma swoje preferencje.Głosu nie oddałem bo sam nie wiem co bym wolał.Grając z ludzmi różnice w rozwoju i techu są niewielkie i o powodzeniu w grze decydują sposoby prowadzenia walki i błędy przeciwnika.Zdarza się że o zwycięstwie decyduje jeden mały ff nieuzbrojony ale umiejący szybko uciekac po polu bitwy.
 
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16