gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lis 25, 2007 3:33 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
gram w Rome:Total War, przeszedłem tą kampanie co muszę zając 50 miast, i nie ma żadnych innych, czy nie mogę ich znaleźć?;d jest tylko taka co muszę 15 zająć (krótsza wersja 50)
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:07 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
planuje kupić nagrywarke DVD ale może to być dopiero na gwiazdkę ;d bo po co przepłacać jak można dostać xD może uda mi się ściągnąć z internetu. Według Ciebie co jest lepsze Shogun Total War czy Rome Total War? bo Rome Total War jest do kupienia na allegro na CD
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 01, 2007 4:49 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
hyhyhy są do kupienia te gierki, szkoda tylko że na DVD ;(
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 01, 2007 1:16 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
Polecam też pogrzebać w klimatach kosmicznych

bardziej podobają mi się średniowieczne klimaty, ewentualnie czasy I i II wojny światowej.

skombinuje Shoguna i sprawdze:)
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 01, 2007 11:02 am   Temat: Zna ktoś taką gre?
dysk mam stary, reszte w miarę spoko, z tego co wyczytalem to medieval II 11GB zajmuje, dysk na który bym mógł go wrzucić ma 25GB z czego 20GB zajęte ;d na siłę bym go mógł wgrać ;] ściągam właśnie civilization 4
A co myślicie o Rome Total War?
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 7:35 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
szukam w miare nowej gry, medival II total war troche dużo zajmuje, musiałbym pól dysku opróżnić ;d

na innym forum polecili mi civilization 4
  Temat: Zna ktoś taką gre?
jamajec

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Paź 29, 2007 10:03 pm   Temat: Zna ktoś taką gre?
Witam, mam pytanko.
Zna ktoś grę w której można rozbudowywać własne miasto/państwo, armię i podbijać nowe tereny, miasta,państwa? Przeprowadzać atak np na inne miasto itp? Chodzi mi o coś w stylu rozwoju imperium, podbicie wszystkich terenów żeby miał nad nimi władze itp. Myślę, że w miarę jasno to określiłem.

Jestem nowy na forum, jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie.

pozdro
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13