gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Noc Kruka
isinio

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7921

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:48 pm   Temat: Noc Kruka
Ja w gothic'a mogę grać godzinamii nie tylko w 2 ale też 1 i3 według mnie 2 jest najtrudniejsza bo w 3 ma sie na kilka uderzeń orka a w 2 lub 1 są o wiele trudniejsze czekałem na trójke, a jak już wyszła to przeszlem ją tak szybko że nawet się nie wczułem , dobrze może było troche trudnych misji i ma dużo leprzą grafiką.




Ale znowusz 1 jest chyba najkrutsza bo jak się nauczy otwierać zamki i wejdzie do Tej dużej wierzy to za to ma sie już za to bryłek do konca gry a znowusz potem jak ktos grał magiem to z uriziela robi rune smiercu urizera i wiekszosć stworów i ludzi jest na hita . A dwujka też może nie jest idealna ale nie aż tak bardzo.




Czekamy na gothica 4 bodzie w tym roku nie wiem dokładnie kiedy. :mrgreen:
  Temat: Gothic 2
isinio

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15121

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:22 pm   Temat: Gothic 2
Mam pytanie w gothic 2 noc kruka nie wiem jak zrobic misje z dostawami broni dla onara jak by ktoś mogł to prosze o szybką odpowiedz tutaj lub na mojego meila tylkometin@ineria.eu. :wink: !!!!! Gothic Forever!!!!!
  Temat: Gothic 2
isinio

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15121

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 5:25 pm   Temat: Gothic 2
A gdzie moge znaleśc dobry poradnik ?
  Temat: Gothic 2
isinio

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 15121

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 5:01 pm   Temat: POMOCY
Ja mam problem w zwykłej 2 prubuje zdobyc leprzy pancerz paladyna ale nie mam bladego pojecia gdzie jak by ktos mugł napisać to albo tu albo na mojego meila tylkometin@interia.eu



Z gury dziekuje :mrgreen:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16