gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poszukuje strategi taktycznej
gronostaj

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4519

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 27, 2011 10:44 am   Temat: Poszukuje strategi taktycznej
Dzięki zeloslaw, właśnie takich gier szukam, szczególnie interesująco wygląda GBR Tactics, zna ktoś jeszcze jakieś tytuły ?
  Temat: Poszukuje strategi taktycznej
gronostaj

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4519

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:13 pm   Temat: Poszukuje strategi taktycznej
Dzięki za odpowiedzi, wszystko to co piszecie to prawda z tym, że w Rome Total War multiplayer wygląda kiepsko, polega to tylko na wybraniu sobie armii i stoczeniu pojedynku, a gdzie logistyka (zaopatrzenie armii)? Gdzie punkty strategiczne(lasy, góry itp.)? Gdzie obrona zamku czy fortu? Mnie szczególnie interesuje multiplayer gdzie można budować armię. Nie chcę również turówek bo nie mam tyle czasu na takie granie.
  Temat: Poszukuje strategi taktycznej
gronostaj

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4519

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Paź 25, 2011 4:19 pm   Temat: Poszukuje strategi taktycznej
Witam.
Jestem fanem wszelkich historycznych RTSów strategicznych, gdzie króluje broń biała, a więc żadnych armat i prochu. Szukam gry gdzie taktyka, formacje wojska, logistyka ma wielkie znaczenie. Nie chcę gry, w której bitwa polega na zaznaczeniu kupy ludzi jedną ramką i wysyłaniu ich na przeciwnika, a wygrywa ten, który miał większą kupkę ludzi. Jestem graczem starej daty więc grafika i fajerwerki dla mnie nie mają znaczenia. Szukam gry, która głównie skupia się na prowadzeniu bitew, a nie na mozolnym rozbudowywaniu, które czasami trwa godzinami. Chciałbym aby bitwy były średnio z 1000 ludzi na mapie i żeby zachowane były realia, czyli jazda niszczy łuczników a piki jazde itd.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16