gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 21
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Darmowe gry strategiczne
grand10pelu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10756

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Cze 13, 2007 3:45 pm   Temat: Darmowe gry strategiczne
Zgłaszam się jako chętny do napisania recenzji FreeCiv, trochę mi się z tym zejdzie, w końcu gra wymaga czasu:).
  Temat: Jaka to gra?
grand10pelu

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Maj 08, 2007 3:03 pm   Temat: Jaka to gra?
Matis napisał/a:
Ghost Master ;p

Zgadza się, odgadłeś (trudne raczej to nie było). Teraz ty coś dawaj.
  Temat: Jaka to gra?
grand10pelu

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 06, 2007 7:16 pm   Temat: Jaka to gra?
Ale wtopa :oops: , o tym nie pomyślałem.

No jeszcze raz:
  Temat: Jaka to gra?
grand10pelu

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109342

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 06, 2007 5:27 pm   Temat: Jaka to gra?
No to teraz coś łatwego:
  Temat: Darmowe gry strategiczne
grand10pelu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10756

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Maj 05, 2007 10:25 am   Temat: Darmowe gry strategiczne
Właśnie zacząłem grać we Battle of Survival. Fajny RTS, chętnie skrobnę recenzję:).
  Temat: Frater
grand10pelu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8308

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:04 am   Temat: Frater
Gra rzeczywiście nudna i nieciekawa. Przeszedłem tylko trzy misje i gra mnie do siebie mocno zniechęciła.
  Temat: STALKER - Spojrzenie na Zonę : Gra i Książka
grand10pelu

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6184

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:41 am   Temat: STALKER - Spojrzenie na Zonę : Gra i Książka
mande napisał/a:
Co masz konkretnie na myśli?

Te wszystkie anomalie, stwory itd. trochę za dużo science-fiction jak dla mnie, ale nie żeby był to jakiś poważny minus.
  Temat: STALKER - Spojrzenie na Zonę : Gra i Książka
grand10pelu

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6184

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Maj 04, 2007 4:45 pm   Temat: STALKER - Spojrzenie na Zonę : Gra i Książka
Nie wiem jak na innych ale na mnie zrobiło to piorunujące wrażenie. Z książką postaram się zapoznać, a grę chyba sobie odpuszczę (chociaż takie dopełnienie książki byłoby wporzo). Trza powiedzieć wszystko to nieźle się zapowiada. Chociaż momentami jest to trochę przesadzone.
  Temat: Obrazki w podpisach
grand10pelu

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9762

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Maj 04, 2007 11:07 am   Temat: Obrazki w podpisach
Właśnie w sprawie obrazków sztabowych: Jak je uaktywnić i jak to jest z tymi wszystkimi rangami. Bo u mnie nie ma nic:(.
  Temat: Icy Tower
grand10pelu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9346

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:58 am   Temat: Icy Tower
Grałem owszem i uważam, że jest to dobra gra na krótką sesję (tak ok. 15 min.) żeby oderwać się na chwilę od jakiegoś poważniejszego tytułu (czyt. poważnej strategii).
  Temat: W samo południe - Mikrozarządzanie
grand10pelu

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5254

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Maj 04, 2007 7:01 am   Temat: W samo południe - Mikrozarządzanie
Ja zaznaczyłem, że nic się nie powinno zmienić. Dlaczego? Bo tak się z reguły w tego typu grach dzieje. Nie wiem po co by to zmieniać (chociaż z drugiej strony ten kto nie idzie to przodu, cofa się!). Chociaż przyznam, że pomysł z dodaniem nowych jednostek/budynków/czegoś tam jeszcze, nie jest zły. Ba, ma wręcz ogromną ilość zalet, ale również niestety i wad. Jest nim właśnie to mikrozarządzanie, które nie każdemu musi przypaść do gustu. Ale co zrobić, to co jednym się podoba innym nie musi :sad: .
  Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
grand10pelu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4552

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Maj 03, 2007 9:52 am   Temat: W samo południe - Jednostki propagandowe
FifiCz napisał/a:
Panowie oficerowie.Moim zdaniem jednostki propagandowe powinny motywować żołnierzy do walki,rozgłaszać idee państwa któremu służą.

A w grze? Powinny działać tek jak na to wskazują wyniki ankiety. Bo chyba o tym powinniśmy rozmawiać (patrząc na ankietę), choć z drugiej strony należy również spojrzeć na to jak wygląda sprawa w realnym świecie (patrząc na post inqistor'a). Propaganda w Rosji zawsze była na wysoki poziomie (jeżeli tak to można określić). Jest nawet taki kawał na ten temat.

-Welcome in real world- powiedział Morfeusz do Neo i włączył Rosyjską telewizję państwową :wink: .

W USA propaganda jest dobrze ukrywana. Nie wiecie? A kto we wszystkich filmach (i grach) wojennych jest przedstawiany jako zbawca świata. Fakt jeżeli konflikt istaniał w rzeczywistości obecność USA często decydowała o jego zakończeniu. Ale w przypadku filmów Science Fiction również Stany Zjednoczone ratują świat przed zagładą, Amerykanie ukazują siebie jako zbawców świata.
  Temat: Strategia turowa czy RTS?
grand10pelu

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11761

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Maj 03, 2007 9:25 am   Temat: Strategia turowa czy RTS?
Tego typu temat jest trochę nie bardzo. Nie ma sensu się sprzeczać która gra jest lepsza. Chociaż ja wolę turówki. Dlaczego? Bo RTS'y już zwyczajnie mnie nudzą. Ciągle to samo, wszystkie są prawie takie same. Turówki często różnią się między sobą w dużym stopniu. Jedyna strategia czasu rzeczywistego, która do mnie przemawia to Hearts of Iron i inne gry z serii EU.
  Temat: Jak poznaliście sztab?
grand10pelu

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8317

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Maj 03, 2007 9:14 am   Temat: Jak poznaliście sztab?
Ja po prostu szukałem jakiejś fajnej strony o strategiach. No i znalazłem. Ale to było niedawno, jakiś miesiąc temu. Od tamtej pory nie odwiedzałem jej za często, czasami przeczytałem jakąś reckę. Od około tygodnia regularnie odwiedzam stronę.
  Temat: Codename Panzers Faza1-Taktyka spalonej ziemi.
grand10pelu

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5512

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:32 am   Temat: Codename Panzers Faza1-Taktyka spalonej ziemi.
Po prostu gdy sojusznicy zaczynają przegrywać należy wysłać tam swoje siły. Ja tak zrobiłem i przeszedłem misje, nie jest to takie trudne (aczkolwiek sporo było prób:). Może warto spróbować na niższym poziomie trudności.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16