gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
gienius

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8599

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 7:39 pm   Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
No właśnie chodzi o to że wszystkie suwaki mam zamrożone a i tak się przesuwają same i nie wiem czy to błąd w grze czy potrzebuje patcha...?
  Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
gienius

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8599

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:36 am   Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
okej dzięki, czyli muszę czekac kilkadziesiąt lat ;/ jak nie dłużej
A to przy okazji jeszcze spytam o suwaki przy technologiach i stabilności ustawiam na pewną ilośc technologie i stabilnośc a do skarbu daję na minimum a co jakiś czas automatycznie mi do skarbu się przesuwa na jakąś wartośc mimo że mam wszytskie zablokowane suwaki, czmu tak się dzieje??? Przez to mi inflacja szybko rośnie :/
  Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
gienius

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8599

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:42 am   Temat: Odkrywcy i Konkwistadorzy
Witam, jestem nowy i dopiero zacząłem grę w EU2 i mam taki problem bo chciałem zacząc kolonizację poza Europą i chcę wysłac kolonistów i osadników, ale mogę to zrobic na terenach które są zielone na mapie kolonialnej, ale nie mam odkrytych terenów do tego. Więc potrzebowałem odkrywcy a tego nie mam. I tu moje pytanie skąd mam brac odkrywców i konkwistadorów???

Dzięki z góry za pomoc :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16