gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 20
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
emil

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6778

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:24 pm   Temat: Jaki jest najlepszy czołg naszych czasów??
moim zdaniem może być francuski Leclerc

link: http://www.archiwum.gildi...aleria_leclerc/

zdjęcia fajne i ładne :mrgreen:
  Temat: III Wojna Światowa
emil

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12415

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:27 pm   Temat: III Wojna Światowa
III wojna światowa t może być tylko :
-Szykujcie się do wojny!!!
no i doże bum albo buch chyba że to i to a jak tak będzie noto IV wojna nie nastąpi
wojna na patyki i kamienie też jest rozwiązaniem :mrgreen:
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
emil

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75009

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:13 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
państwa wymienione w ankiecie mają dużo braków w porównaniu z Rosją a zresztą ma największe no może się teraz zmieniło nie wiem
  Temat: Szukam gry
emil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4402

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 24, 2010 12:02 pm   Temat: Szukam gry
polecam Red Alert 1 i 2
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
emil

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82565

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 21, 2010 4:01 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
ja zaczynałem grac w eu2 z 4 lata temu i jeszcze gram, a najdziwniejsze jest to że mi się nie znudziła.
a moim zdaniem granie większymi państwami może być łatwiejsze od grania małymi państwami. ja gram małymi i dużymi krajami.moje największe osiągnięcie to podbicie całej europy środkowej Kolonią wraz z Austrią i Polską
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16