gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 20
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Pozycja wyższego dowódcy liniowego
emil

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6694

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 3:49 pm   Temat: W samo południe - Pozycja wyższego dowódcy liniowego
raczej na lini frontu aby mógł dowodzić bezpośrednio
  Temat: Uwaga, uwaga !!!
emil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9709

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 3:13 pm   Temat: Uwaga, uwaga !!!
Może Buzz Aldrin jako pierwszy był na księżycu
  Temat: W samo południe - Wojna Domowa
emil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6451

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 3:06 pm   Temat: W samo południe - Wojna Domowa
chyba jest słabszy no bo zanim się pozbiera co może trwać długo a niektóre regiony mogą być cały czas nastawione na tą wojnę domową
  Temat: Rosja vs USA
emil

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41174

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 2:58 pm   Temat: Rosja vs USA
obstawiam na USA lepsza technologia
  Temat: W samo południe - "Pasażerowie" na gapę
emil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5491

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 4:19 pm   Temat: W samo południe - "Pasażerowie" na gapę
szczur raczej się nie przyda choć zawsze może służyć jako prowiant w trudnej sytuacji
karaluch dużo nie zrobi
mrówka- gnój nad gnojami podobnie jak szczur
mucha bzyczący wkurzający owad
  Temat: W samo południe - Wojna powietrzna
emil

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6598

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 4:10 pm   Temat: W samo południe - Wojna powietrzna
nawet gównem można wygrać jeśli się nim potrafi
  Temat: W samo południe - Radar
emil

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6703

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:03 pm   Temat: W samo południe - Radar
moim zdaniem samolot przecierz radar go nie zestrzeli a samolot tylko bach i już
  Temat: Szukam czegoś do pogrania..
emil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5101

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 4:24 pm   Temat: Szukam czegoś do pogrania..
polecam red alert 2 a nawet 3
w 2 masz do wyboru 2 frakcje alianci i sowieci w kampanii dostajesz misję gdzie masz poszczególne cele do zniszczenia i itp.
w wolnej grze z tych 2 frakcji masz do wyboru ileś tam narodów z czego każdy ma inne jednostki specjalne

3 jest wzbogacona w pare innych frakcji i innych ulepszeń z resztą nie wiem nie grałem w red alerta 3
  Temat: W samo południe - Sojusz obronny
emil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6472

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:35 pm   Temat: W samo południe - Sojusz obronny
ja obstawiam na ilość choć szypkosć przybycia posiłków też się liczy załóżmy:sojusznik w ciągu dnia przyśle kilka oddziałów a wciągu np. 6 dni 6 razy więcej i to z lepszym uzbrojeniem
mogę się mylić w końcu mam 11 lat i jak to w szkole mówią nauczyciele to guwniarz :lol:
  Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
emil

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8605

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:21 pm   Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
najlepiej stawić na technologię bo wystarczy jeden dobrze wyszkolony i napakowany w technologię może roztegować twarzyczki trzydziestu głupoli z kamieniami i patyczkami
no może z czymś więcej
  Temat: Icy Tower
emil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9352

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:12 pm   Temat: Icy Tower
ice tower jest fajna na małą chwile ale na 1 godz. to morderstwo spacji i nerwów bynajmniej dla mnie

może jestem nerwusem :twisted: ale też prymusem :mrgreen:
  Temat: W samo południe - Doinformowanie, czy tajemnica?
emil

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6127

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:01 pm   Temat: W samo południe - Doinformowanie, czy tajemnica?
żołnierz powinien wiedzieć z kim , po co , jak , gdzie walczy
  Temat: Najlepsza formacja na świecie??
emil

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14056

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:58 pm   Temat: Najlepsza formacja na świecie??
moim zdaniem armia sparty buła najsilniejsza choć persja miała olbrzymią armie
  Temat: W samo południe - najlepszy rodzaj napędu dla czołgu
emil

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6382

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:35 pm   Temat: W samo południe - najlepszy rodzaj napędu dla czołgu
Gąsienice to rzecz , która w czołgach była zawsze od pierwszych czołgów do dzisiaj
  Temat: W samo południe - Najlepszy przyjaciel żołnierza
emil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5725

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:29 pm   Temat: W samo południe - Najlepszy przyjaciel żołnierza
ludzie są zawsze ważniejsi od maszyny w końcu ją można naprawić a człowiekowi głowy nie przyszyjesz
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16