gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 12
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Empire Earth problem :(
elfor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6538

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Sie 25, 2010 5:42 pm   Temat: Empire Earth problem :(
Na allegro można jeszcze czasem kupić za mniej niż 10 zł z wliczoną wysyłką!!!
  Temat: Empire Earth - inny problem
elfor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5191

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Sie 25, 2010 5:12 pm   Temat: Empire Earth - inny problem
Witam
Proponuję zainstalować nieoryginalną grę Empire Earth. Jeśli nadal będzie występował problem to znaczy, że wina nie stoi po stronie gry (dyskietki) a sterownika, oprogramowania, może jakiś bug po reinstalacji itd itp...

Link do angielskiej w 100% sprawdzonej gry Empire Earth 1 mogę podać przez gg, ewentualnie na torencie polską wersje można jeszcze znaleźć.
  Temat: Szukam strategii na przeglądarce.
elfor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5509

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lip 09, 2010 2:26 pm   Temat: Szukam strategii na przeglądarce.
Dzięki Hunter. Ciekawe pozycje. Że też wcześniej nie wpadłem na red dragona, a teraz kuleje z czasem żeby przetestować :( Z opisu na stronce głównej gra wygląda smakowicie.
  Temat: Szukam strategii na przeglądarce.
elfor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5509

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Cze 15, 2010 8:04 pm   Temat: Szukam strategii na przeglądarce.
Tak jak w temacie tylko nie dla 5-latków typu blabla, ogame, bitefight, polanie, tibia, itp. Chcę żeby choć trochę miała w sobie zawartej strategii, żeby choć trochę wysilić szare komórki. Jakieś tytuły?
Z góry dzięki.
  Temat: EMPIRE EARTH
elfor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5620

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lis 11, 2009 12:28 pm   Temat: EMPIRE EARTH
Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, KUPUJEMY antologię za marne złocisze...[/quote]

To prawda - kupujemy:)
Niestety polska wersja ma niewybaczalne błędy:(
Przed zamknięciem serwerów oficjalnych nie było możliwości grać na polskiej wersji Empire Earth. Dużo się nakombinowałem, pisałem do ówczesnej grupy trzymającej pieczę nad serwerami - na nic ( no może nie zupełnie na nic, podszkoliłem angielski). Musiałem w końcu ściągnąć angielskiego pirata i użyć własnego cd keya aby grać online.
Po za tym są błędy w kampaniach. Tylko w polskiej wersji.
  Temat: EMPIRE EARTH
elfor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5620

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lis 10, 2009 8:58 am   Temat: EMPIRE EARTH
Dla graczy EE1.

EMPIRE EARTH JEST WCIĄŻ GRĄ ONLINE.

Nieprzerwanie od 2001 roku można grać w EE1 online pomimo oficjalnego zamknięcia serwerów Sierry. Z tym, że obecnie odbywa się to w inny sposób.

1. Jak grać przez IP odkąd Sierra zamknęła serwer.
Otóż otwieramy folder C: następnie Program Files, następnie Sierra, następnie Empire Earth.
Teraz otwieramy za pomocą notatnika plik WONlobby i tu zmieniamy na:
CDKeyCheck: false // was true
gdyż poprzednio było
CDKeyCheck: true // was false
PO tej zmianie EE1 nie wymaga żadnego cd key do gry.

2. Fani gry EE1 założyli własne LOBBY DLA GRACZY, gdzie obecnie gra do 200 osób dziennie głównie w godzinach wieczornych. ( Chiny mają swój własny serwer, tam się nie mieszamy).
Aby ściągnąć lobby należy zajrzeć tu: http://www.save-ee.com/portal.php
( Do tego trzeba też ściągnąć NET Framework, który stosunkowo długo się instaluje, ale to wszystko jest opisane na tej stronce)

3. Jeśli ktoś NIE POSIADA EMPIRE EARTH w swojej domowej bibliotece, ściągamy:
pisz gg 7719268 angielska wersja.
Są tam zawarte gry Empire Earth 1 EEC i dodatek AOC oraz patche, które my używamy aby pozbyć się glitch'ów.

Pytania gg 7719268
  Temat: Heroes IV - dlaczego go tak nie lubicie
elfor

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6385

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 8:05 am   Temat: Heroes IV - dlaczego go tak nie lubicie
Były czasy, że H4 była moją ulubioną grą. I gdybym nie miał problemów z grą online prawdopodobnie długo by ten stan się utrzymywał. Ale stety/niestety nigdy nie zagrałem online.
Z wszystkich części herosów od H4 zacząłem grać. Później H3. I prawdopodobnie dlatego H3 w ogóle mi nie podeszła.
Ale podobny tylko odwrotny przypadek mam z Empire Earth. Zacząłem od jedynki i gram po dziś dzień. Natomiast we wszystkie następne części nie da się grać:)
Więc gdybam, że gdyby H3 byłaby moją pierwszą częścią to byłaby również moją ulubioną a tak jest nią H4.
  Temat: EMPIRE EARTH
elfor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7042

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 12:42 pm   Temat: EMPIRE EARTH
8 lat minęło.
Gra nad którą spędziłem setki a może raczej tysiące godzin ( a gram stosunkowo od niedawna), najlepsza gra RTS dla mnie. Online jestem ostatnim mohikaninem z polski. Gra sędziwa już jest ale polecam. Nie znalazłem i myślę, że nie znajdę tak grywalnej gry, zrealizowanej z ogromnym rozmachem, co jest piękne w niej to to iż trzeba wybierać, trzeba decydować na co postawić , jakie technologie wśród setek wybrać, jakie wojsko wśród setek możliwych wybrać, jak strategicznie budunki rozstawić, co ma kolosalne znaczenie, wybrać atak z ziemi, wody, z pod wody , z powietrza a może z kosmosu w ostatniej erze. Kolejna perełka to możliwość wysłania tysięcy żołnierzy a każdym można sterować z osobna! I oczywiście na co się zdecydować wśród trzech najważniejszych opcji: pełny atak, balansować a może jednak grać defensywnie i rozwijać imperium. Jest tyle możliwości do wyboru, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Gdyby ktoś chciał swoich sił spróbować, może jakiś weteran ?( wszak"8 lat minęło") to chętnie zagram.

~ACU~‹1stLt› elf
Expert PRE

1 online:
Jak grać przez IP odkąd Sierra zamknęła serwer.
Otóż otwieramy folder C: następnie Program Files, następnie Sierra, następnie Empire Earth.
Teraz otwieramy za pomocą notatnika plik WONlobby i tu zmieniamy na:
CDKeyCheck: false // was true
gdyż poprzednio było
CDKeyCheck: true // was false
Można się cieszyć grą EE. Od teraz EE1 nie wymaga żadnego cd key do gry.

2 Download:
gg 7719268
  Temat: [Ogólnie] O ekonomicznych grach
elfor

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4852

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 9:45 am   Temat: [Ogólnie] O ekonomicznych grach
Teraz już wiem czemu swego czasu tak trudno mi było cokolwiek znaleźć na temat Industry Giant II. Jakąś stronę gdzie fani strategii ekonomicznych się zbierają. A ja chciałem grać w IG II przez Internet hmm...
Pozdrawiam
  Temat: Empire Earth 2
elfor

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6853

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 11, 2009 9:28 am   Temat: Empire Earth 2
Myślę, że ta stronka jest odpowiedzią na twoje pytanie EE2 online:
http://forums.vgames.com/ann.jspa?annID=332
Jest po angielsku ale jasno wynika że ZAMKNIĘTO serwer EE2.
Nie interesuję EE2 na tyle żeby wiedzieć co dalej...
Jeśli natomiast chodzi o EE1 które polecam - online jest wciąż żywe dzięki fanom którzy grają na własnym serwerze.
  Temat: Empire Earth 2
elfor

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6853

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:57 am   Temat: Empire Earth 2
Link do oficjalnego forum Empire Earth wszystkich części w tym II:
http://forums.vgames.com/...pa?categoryID=5
Strona jest umieszczona na serwerze producenta tak więc językiem obowiązującym jest angielski.
Jeśli tam nie znajdziesz pomocy to już nie wiem gdzie.
Pozdrawiam

Elfor_PL
~ACU~{1stLt} elf
  Temat: Poszukiwana gra RTS - czasy od pierwszej wojny do teraz
elfor

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6532

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 04, 2009 9:45 am   Temat: Poszukiwana gra RTS - czasy od pierwszej wojny do teraz
Zdecydowanie Empire Earth 1.
EE 2 już nie polecam.
Jeśli ci zależy na grywalności, gry zrealizowanej z rozmachem, wielu możliwości ustawień czy opcji, ogromu ilości jednostek do wyboru, STRATEGII to tylko EE1.
Szczególnie online polecam - jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania (jak zainstalować lobby fanów ee1, jakie patche są potrzebne czy nawet skąd ściągnąć ee1 - "gdyż polska wersja nie działa online" - pisz na gg).
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17