gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
elendil555

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137008

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:28 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Pawuko!!!Bierz się za handel:))popływasz troszkę z kawą i ciastkami to może coś uskrobiesz;) A tak na serio to naprawdę zacznij woźić towary lub ubezpieczaj kupców(jest kilka wątków), albo jeśli czujesz się na siłach zdobądź jakiś fort.Zapłacą okup.
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
elendil555

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137008

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Mar 01, 2006 11:13 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Jeśli chcesz znienić banderę możesz popłynąć na Shark Ilsand lub Gray Sails i w tawernie pogadać z jednym z agentów(hiszpan,francuz, anglik), a później robić to co Ci kazał agent.Proste
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
elendil555

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137008

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lut 05, 2006 4:07 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
dzięki leiff za wskaz.Niestety nawet statecziem klasy5 nie udało mi się abordażować tego statku.jak sobie poradziłeś z tą misją??
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
elendil555

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137008

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Lut 03, 2006 5:05 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Witam.Mam problem z misją odbicia Tego cholernego francuskiego kupca.Jak tylko wypłynę z Grail Sails to ten "Odysseus" , którego miałem zdobyć wali do mnie ze wszystkiego;).Pomóżcie!!Jak się dokonuje abordażu?? Próbowałem i nic, rozwalam kadłub.Z góry dzięki.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16