gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
ejj

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 7:45 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
witam. mam pewien problem, który mam nadzieje pomożecie mi rozwiązać... Otóż pływam pod piracką banderą i po przejęciu Highrock a następnie Isla Ballena szukam drugiego listu od McMellona... :neutral: nie mam pojęcia kto go ma, jeżeli już teraz list został komuś dostarczony... musze przyznać że zmieniałem barwy mojej flagi za każdym razem i przeszukałem wszystkie możliwe wyspy, wszystkie tawerny i wszystkie sklepy oraz przepytałem wszystkich ludzi na całym archipelagu... i nic :mad:

z góry dzięki :)

P.S. gram w Sea Dogs już kilka lat i przeszedłem kampanie angielską i hiszpańską kilkukrotnie(we francuskiej nawet nie próbowałem) i potrafie przejść tą gre anglikami w dwa dni(bez kodów) więc bardzo chętnie pomoge jeżeli ma ktoś jakieś pytania.

w tym celu podaje moje gg: 12076672

no i jak ktoś wie gdzie mam teraz iść to bardzo prosze napisać(może być też gg, będzie wygodniej :D )

pozdrawiam

[ Dodano: Sob Wrz 13, 2008 10:05 am ]
piszę drugi raz pod rząd ponieważ samodzielnie rozwiązałem swój problem :) pozostaje mi jeszcze przejść kampanie francuską i będę mógł Wam odpowiedzieć na WSZYSTKIE pytania :P jakby ktoś miał taki sam problem jak ja(po zdobyciu Isla Ballena nie wie kto ma drugi list) to niech pójdzie do Kuternogi Berquist'a... :D

pozdrawiam Przemek

mój nr gg: 12076672 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16