gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sie 24, 2005 2:37 pm   Temat: Jaka to gra?
Eee... Heroes of Migh & Magic? :)
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:53 am   Temat: Jaka to gra?
:]
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 7:23 pm   Temat: Jaka to gra?
Another War :twisted:
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 22, 2005 1:46 pm   Temat: Jaka to gra?
Rezerwowe Psy :/ ??
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 7:19 pm   Temat: Jaka to gra?
No to moja kolej :] Prościzna :]
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109606

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 5:22 pm   Temat: Jaka to gra?
Przestańcie się sprzeczać. Jak rozwiązać wasz spór?? Ano tak... Conflict in Vietnam. :twisted:
  Temat: W samo południe - Kto lepiej ocenia?
drAq

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5053

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 2:07 pm   Temat: W samo południe - Kto lepiej ocenia?
Głos oddałem na zawodowego recenzenta. W zasadzie wszystko powiedział już mój poprzednik :-)
  Temat: Black and White
drAq

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7136

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Sie 21, 2005 11:18 am   Temat: Black and White
Trochę pograłem w Black & White więc chętnie udzielę jakiejś rady jeśli będę w stanie. Pytaj, a spróbuję pomóc :-)
  Temat: Z którego stylu korzystasz
drAq

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9230

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Sie 20, 2005 5:20 pm   Temat: Z którego stylu korzystasz
Prawdę mówiąc dawno nie byłem na forum, ale podoba mi się nowy wystrój :-)
  Temat: Kto bedzie prezydentem?
drAq

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10470

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sie 20, 2005 4:25 pm   Temat: Kto bedzie prezydentem?
Ja odpowiem krótko, bez podawania przyczyn :] Zagłosuję na Kaczyńskiego. :-)
  Temat: Gra w internecie...
drAq

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21811

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 11:06 pm   Temat: Gra w internecie...
I jak idzie? :) Ja też mam konta na Uniwersum 6 i na 9 :)
  Temat: Gra w internecie...
drAq

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21811

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 10:27 pm   Temat: Gra w internecie...
Hmm... wszystko w grze dzieje się w czasie rzeczywistym, tzn. jak pisze, że wybudowanie fabryki robotów trwa 30 minut i 15 sekund to tyle trwa budowa od momentu gdy ją rozpoczniesz. tak samo jest z wynajdowanymi technologiami i budową statków kosmicznych. Surowce też dochodzą w czasie rzeczywistym tzn. jeśli pisze, że dany poziom kopalni kryształów daje tyle i tyle kryształu na godzinę, to w czasie godziny tyle właśnie otrzymasz, przy czym przypływ jest rozłożony na tą godzinę. Nie ma tur, ani jakichś widocznych przeliczeń. Jedyne ograniczenie, to zmagazynowanie ilości surowców potrzebnych do zbudowanie czegoś. Drzewko technologii, też nie jest zbyt małe. Tak samo wybór statków kosmicznych jest całkiem spory, od małych transportowców i myśliwców, poprzez statki kolonizacyjne, aż do gwiazd śmierci. Cóż jeszcze mógłbym napisać???
  Temat: Gra w internecie...
drAq

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21811

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 11:03 am   Temat: Gra w internecie...
Witam! Chciałbym zaproponować sztabowiczom grę Ogame. Do gry wystarcza tylko przeglądarka internetowa. Jest to gra strategiczna dziejąca się w kosmosie. Jest budowanie, wynajdowanie technologii i walki kosmiczne. Właśnie powstało Uniwersum 9 w grze, więc może by tak Sztabowy Sojusz?? :)
  Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
drAq

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:58 pm   Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Tiaaa... A ja się z Windowsem już nie znam :] Linux jest lepszy :) Hehe... Mam nadzieję, że (choć trochę) udało mi się, jak to mawia mój kolega, wsadzić kij w mrowisko :twisted: A odnośnie tej dysleksji, to nie życzę sobie zdań typu - "umysł ścisły = dysleksja" :D Tak jakoś mi się wydaje, że teraz to najwyraźniej co druga osoba ma dysleksję, heh, jak to się ludzie teraz tłumaczą :) Nie mówię o literówkach, także za nie nie trzeba przepraszać - normalka :)
  Temat: Smoki
drAq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6672

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 12:07 pm   Temat: Smoki
Wiesz... ciężko uznać, co można uwarzać za smoki. Według mnie historie o smokach wzięły się ze znajdowanych tu i tam kości lub szkieletów gadów prehistorycznych. Nie sądzę by kiedykolwiek istniały smoki jako Smoki jeśli rozumiesz o co mi chodzi... Zwłaszcza te posiadające zdolność ziania ogniem (bezsensowna zdolność w sensie ewolucyjnym :D ):D Zakładając nawt, że historie wzięły się z jakichś pojedynczych przypadków prehistorycznych gadów, które jakimś cudem przeżyły, to idę o zakład, że już dawno ludzie dopilnowali, aby legendy pozostały legendami :] Zresztą... Przecież wiadomo, że smoki dawno wymarły... z głodu :D :D :D
 
Strona 5 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17