gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Test
drAq

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4176

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 9:32 pm   Temat: Test
Myślę, że to dobry pomysł, powiedz coś więcej na ten temat :)
  Temat: Mini kącik Fallouta
drAq

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11532

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 10:47 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Założyłem ten temat, żeby fani owej (wspaniałej) gry mieli gdzie się wypowiadać na jej temat. Ja właśnie po raz nie wiem już który zacząłem grać w dwójkę :-) W razie czego również mogę służyć pomocą :-)
  Temat: Muzyka w Warcraft3
drAq

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7103

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 10:39 pm   Temat: Muzyka w Warcraft3
Chyba muszę tu przywrócić wątek główny :) A właściwie to temat u muzyce w grach. Już wiele razy na ten temat się wypowiadałem - jak do tej pory najlepszą ścieżkę dźwiękowo miał dla mnie Total Annihilation. Dlaczego? Jakoś tak wydaje mi się, że muzyka symfoniczna najlepiej oddaje atmosferę walki :) A przecież generalnie to jestem fanem cięższego brzmienia :D Jak do tej pory Total Annihilation pozostaje dla mnie nie pobitym ideałem pod względem muzycznym :!:
  Temat: Muzyka w Warcraft3
drAq

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7103

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 9:24 pm   Temat: Muzyka w Warcraft3
Niestety akurat tej ukrytej scieżki dźwiękowej nie mam - tylko standardowe utwory.
  Temat: Muzyka w Warcraft3
drAq

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7103

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 9:20 pm   Temat: Muzyka w Warcraft3
Ponieważ ostatnio postanowiłem skończyć Frozen Throne, w razie czego służę pomocą. Ale ja nie o tym - otóż zadziwiająco przypadła mi do gustu muzyka z W3, mam nawet całą ścieżkę w mp3. A szczególne uznanie dla ukrytego utworu :) Pamięta ktoś Radio Free Zerg ze Starcrafta ? No to tu mamy TenthLevelTaurenChieftain - polecam :D
  Temat: Heroes of might and magic
drAq

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16601

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 9:16 pm   Temat: Heroes of might and magic
Według mnie najlepsza część serii to 3. Akurat mam okazję sobie w to pogrywać :) Gra stara, ale nigdy nie zginie :)
  Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
drAq

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5196

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 9:13 pm   Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
Wiesz Andrew - moim zdaniem lepiej jest umieścić co jakiś czas większą porcję materiału, niż po troszku dawać często. Jest to sztuczne zwiekszanie czasu aktualizacji i generalnie wywołuje myśli typu: "A jak dziś znowu tylko tyle dali, to odwiedzę za tydzień, może się trochę nazbiera wreszcie". Częste aktualizacje mają sens tylko w wypadku newsów, te jednak choć przez czas jakiś się broniły, uległy już zapomnieniu (niestety i moja w tym zasługa :( ).
  Temat: Witaj Europo?
drAq

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4687

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 9:08 pm   Temat: Witaj Europo?
Ja jak narazie mogę powiedzieć tyle, że czekam na efekty wstąpienia do Unii. Na żadnych festynach nie byłem, bo IMHO na świętowanie czas może dopiero przyjść. Klemens słusznie odebrał mój były opis na GG :-) Trochę nam przyjdzie poczekać na efekty. Powiem jednak, że Polacy są naprawdę "wartościowym" narodem i wierzę w swoich rodaków. Musimy się trochę tylko "znormalizować" i ochłonąć z nastoletniego szału, który cechuje niektórych polityków. Potrzeba nam trochę więcej stabilności. Obyśmy pokazali Europie, że jesteśmy godnymi członkami Unii. Wszak to nasz kraj był specem od różnych Unii :D
  Temat: World of Warcraft
drAq

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6596

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 1:18 pm   Temat: World of Warcraft
Pnowie z Blizzarda prawdopodobnie znów odwlą kawał dobrej roboty, ale czy ktoś wogóle pokusi się o grę za opłatą :?:
  Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
drAq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5314

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 1:12 pm   Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
Kto pokusi się zagrać, gdy już się ukaże :?: Czy uda się poprawić niedociągnięcia części perwszej :?: A może gra będzie totalną porażką :?:
  Temat: Etherlords
drAq

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5914

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 1:06 pm   Temat: Etherlords
Ktoś grał, gra albo będzie grał? Jakie są wasze wrażenia? Może porównania do Heroesów? Czy warto zagrć w Etherlords II?
 
Strona 9 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16