gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kara śmierci
drAq

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23019

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 27, 2004 7:58 pm   Temat: Kara śmierci
Hmm... rozwazmy taki scenariusz... Jesteś agentem i schwytali cię terrorysci... Beda cie torturowac, jestes bez zadnych szans... Masz jednak możliwość połknięcia trucizny, którą masz schowaną dajmy na to w zegarku. Zadziała szybko i bezboleśnie. Zaczekasz na tortury czy wezmiesz trucizne? Hmm... ale przeciez co za różnica... tak czy siak skutkiem będzie śmierć... Ze co? Aha, boisz sie tortur? Gdybys mogl, zrobilbys wszystko by ich uniknac? By nie znaleźć się w tej sytuacji? Heh... i o to chodzi... tak ma działać na przestępcę KARA śmierci!
  Temat: Lista gier do recenzji
drAq

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10209

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Paź 26, 2004 9:44 pm   Temat: Lista gier do recenzji
No tak średnio, bo ja niedawno wróciłem :] Ale jeszcze raz przepraszam :|
  Temat: The Settlers
drAq

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15652

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Paź 26, 2004 3:04 pm   Temat: The Settlers
tyryryryryry tyryrytyry tyryryryry tyryry :P

Buahaha :twisted:
  Temat: Lista gier do recenzji
drAq

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10209

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Paź 26, 2004 2:56 pm   Temat: Lista gier do recenzji
Heh... No przepraszam, że nie dałem znać, ale Warhammer 40k już ma swojego recenzenta :]
  Temat: Kara śmierci
drAq

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23019

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 25, 2004 7:32 pm   Temat: Kara śmierci
Temat kary śmierci jest jednym z tych, o którym na dobrą sprawę sam nie wiem co sądzić! Jednakże pod wpływem upływających lat i... co tu nie mówić... starzenia się ;) w chwili obecnej jestem zdecydowanie za karą śmierci! Powody? Hmm... wątpię by umysł tak zdeprawowany, że zdolny do najgorszych zbrodni, był w stanie dojść do normalności po odbyciu jakiejkolwiek kary. Przetrwanie nas, jako ludzi uzależnione jest od pozbycia się elementów nieprzystosowanych. Najlepiej też, by elementy te doskonale wiedziały co to jest śmierć. Zastrzyki? Nie ma szans! Szybka śmierć odbiera sens karze śmierci. Szybką śmierć za dużo osób mogło by uznać za nagrodę. Ja np. wogóle nie mam obaw przed szybką śmiercią i jako taka nie jst ona we mnie w stanie wzbudzić strachu! Co dopiero w "skrzywionym" umyśle? Hmm... A może ja już poprostu jestem "skrzywiony" umysłowo :?
  Temat: "hirosy" 3
drAq

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18655

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Paź 20, 2004 3:57 pm   Temat: "hirosy" 3
Niewątpliwie najsilniejsze jednostki są w Castle, ale jako, że wolę mroczniejszą stronę, moimi ulubionymi są Dungeon i Necropolis. Necropolis cierpi jednak trochę od strony jednostek rażących na odległość, więc bardziej lubię Dungeon... No i ta siła ich magów :)
  Temat: drAcula Zmartwychwstanie
drAq

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4495

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Paź 18, 2004 10:38 pm   Temat: drAcula Zmartwychwstanie
Witam państwa! Szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć... Przepraszać? Obiecywać? Nie wiem... Ominęło mnie sporo rzeczy, w tym wybory do rady, w których nie wziąłem udziału :( Na usprawiedliwienie mogę dodać tylko, że ta przerwa była dla mnie potrzebna... bardzo potrzebna. Teraz mam nadzieję, że doszedłem do siebie i - tak przynajmniej czuję - nabrałem nowych sił. Chcę pisać, chcę działać... narazie tylko chcę, ale spróbuję to zamienić w czyny. To żadne obietnice... Ja poprostu uznałem, że już ze mną lepiej i pora wrócić - choć na dobrą sprawę nie odszedłem. Trochę jestem nie na bieżąco, więc za wszelką pomoc w stanięciu na równe nogi dziękuję z góry. Dobra - narazie starczy tego przydługiego wstępu... Witam starych znajomych jak i Sztabowiczów, których jeszcze nie znam.
  Temat: Mini kącik Fallouta
drAq

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11526

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Lip 15, 2004 3:27 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Narazie powiem krótko - Będzie Fallout 3 !!! :)
  Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
drAq

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10155

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 07, 2004 3:13 pm   Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
Miałem małą przerwę, ale teraz postaram się rozgrwki skończyć - proszę o kontakt :)
  Temat: III Zjazd Sztabu!
drAq

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12044

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 09, 2004 9:25 am   Temat: III Zjazd Sztabu!
Z ogromnym żalem oficjalnie informuję, że nie pojawię się na zjeździe :( Bardzo mi przykro :(
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
drAq

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5251

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 12:13 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
I chcąc nie chcąc robi się właśnie wątek o filmach w dziale Off Topic :twisted: Czyż nie od razu mówiłem, że tak będzie lepiej :twisted:
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
drAq

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5251

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 4:34 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Ja uważam, że na te tematy możesz swobodnie rozmawiać w Klubie Sztabu albo w Off Topicu. Nie wiem czy jest sens tworzyć specjalny dział :?
  Temat: Rada Sztabu - wybory w czerwcu
drAq

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4706

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 4:28 pm   Temat: Rada Sztabu - wybory w czerwcu
Hmm... Ja to widzę tak, że kandydatów wybierze ogół przez głosowanie na nich :) Znaczy jeśli ktoś powie, że głosuje na Klemensa - stajesz się kandydatem (potencjalną ofiarą :twisted: )
  Temat: Take pytanko...
drAq

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4517

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:16 pm   Temat: Take pytanko...
Gdzie umieszczać karykatury, które dostałem od Agenta :?:
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
drAq

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8290

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 21, 2004 10:07 am   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Witaj z powrotem :) Heh jeśli matura to dla ciebie jak narazie największy stres to poczekaj sobie teraz do pierwszej sesji na studiach :twisted: Wrażenia (i wyrażenia) gwarantowane. Niestety choć ja studiuję (studiowałem raczej) informę to ci wiele nie pomogę, bo sam teraz nie wiem za bardzo co mam wybrać :(
 
Strona 8 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16