gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Starcraft 2
drAq

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 16219

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 20, 2007 11:18 am   Temat: Starcraft 2
Starcraft 2 moim zdaniem nie będzie się zanadto różnił od części pierwszej. Zmieni się wygląd - to pewne, reszta prawdopodobnie zostanie zmieniona tylko w niewielkim stopniu. Kiedyś Starcraft zasiadał na tronie RTSów, nowy Starcraft napewno nie będzie zły, ale też nie pobije konkurencji. Zapewne fabuła będzie doskonała, a wymagania sprzętowe niższe niż większości gier, które wyjdą w podobnym czasie. Sprawi to, że w Starcraft 2 ludzie będą się zagrywali masowo po kawiarenkach internetowych oraz w domach. Przystępność, niskie wymagania, dynamika rozgrywki... Starcraft 2 będzie dokładnie tym, czym była jedynka - królem rozgrywki sieciowej.
  Temat: starcraft
drAq

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19337

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 4:58 pm   Temat: starcraft
kremuwa napisał/a:
rozgniatam stada niedobrych zergow. :wink:


Brutal :!:
  Temat: StarCraft MMO ??
drAq

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6991

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 4:55 pm   Temat: StarCraft MMO ??
Brak zaskoczenia plus najlogiczniejsze i najrozsądniejsze możliwe posunięcie Blizzarda na daną chwilę wpływa na ilość wielokropków :) Oczywiście cieszę się z powodu ujawnienia tego, co było dość oczywiste. Teraz czekam, aż 1 kwietnia roku 2008 na stronie Blizzarda pojawi się news o ujawnieniu nowej rasy w Starcraft 2 czyli kosmicznych Orków :P To jakie gry powstaną i czego będzie się można po nich spodziewać jest dużo łatwiejsze niż przewidywanie ruchów przeciwnika w szachach :)
  Temat: StarCraft MMO ??
drAq

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6991

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Maj 19, 2007 11:40 am   Temat: StarCraft MMO ??
Brak zaskoczenia z mojej strony i potwierdzenie tego, że MMO Starcraft to wymysł. Starcraft 2, jako kontynuacja części pierwszej... "It's about time..."
  Temat: StarCraft MMO ??
drAq

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 6991

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Maj 07, 2007 8:13 am   Temat: StarCraft MMO ??
Hmm... Czy ktoś powiedział, że będzie Starcraft MMO ??? Moja opinia jest taka, że Starcraft MMORPG nie powstanie, bo nie jest za bardzo możliwy do wykonania. Inne rodzaje MMO... hmm... może, ale nie trzymałbym kciuków.
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109642

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:08 pm   Temat: Jaka to gra?
Chyba mogę zaliczyć Slime :)
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109642

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:07 pm   Temat: Jaka to gra?
OK..
  Temat: Jaka to gra?
drAq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109642

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:56 am   Temat: Jaka to gra?
Uplink
  Temat: Wszystkiego dobrego!
drAq

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5059

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 09, 2007 12:00 pm   Temat: Wszystkiego dobrego!
W Sztabie 8 marca przypomina raczej o innym święcie niż Dzień Kobiet ;)
  Temat: Fenomen World of Warcraft
drAq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7939

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Sty 28, 2007 10:22 pm   Temat: Fenomen World of Warcraft
Nie Hunter... Prywatne serwery WoW nie są legalne :) Nie wspomnę już o tym, że są one tworzone na emulatorach, a co za tym idzie, wiele rzeczy nie działa tam tak, jak w oryginale lub wogóle nie działa.
  Temat: Fenomen World of Warcraft
drAq

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7939

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:42 am   Temat: Fenomen World of Warcraft
Krótko - Zapraszam so dyskusji :)
  Temat: Ulubiona rasa
drAq

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10654

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Sty 23, 2007 11:58 am   Temat: Ulubiona rasa
Chyba wiadomo kogo wybrałem :] Faktycznie dziwne, że pod jednym punktem są te dwie diametralnie różne "rasy" :]
Aha... Elfy NIE, bo:
-Śpiewają, tańczą, chodzą w ciszkach, które z reguły spokojnie mogą uchodzić za damskie (dobrze chociaż, że nie są z lateksu) :]
-Są "dobre" (to oni tak twierdzą), cukru mam dość:P
-Szyszkojady, choć często śpiewają, nie znają najlepszej pieśni ("Złoto, złoto, złoto")
-Wolą drzewa, chyba nawet bardziej od własnej rasy...
-...Czasami niestety z wzajemnością :/
-Mógłbym jeszcze wymieniać, ale szkoda mi czasu na ośmieszanie bandy hermafrodytów :twisted:
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
drAq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7195

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sty 04, 2007 2:18 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Wymyślać ?? :) Ukończyłem Orkami kampanię, co oswoiło mnie ze sposobem ich mówienia :P
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
drAq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7195

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Sty 02, 2007 1:27 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Tak właśnie mają wyglądać :) Tak mniej więcej wygląda w świecie W40k Imperium Ludzi :)
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
drAq

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7195

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Sty 01, 2007 4:30 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Pamiętam, ale było to związane z inną sytuacją z filmiku, który był tuż przed atakiem na kwaterę główną Gwardii. Pamiętasz co stało się z żołnierzem, który wystąpił z szeregu i powiedział: "Ale sir..."
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17