gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
domi

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37708

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 9:07 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Ja tam wolę filmy o I bądź II wojnie światowej.Ostatnio bodajże na Polsacie leciał film pt.Zaginiony Batalion.Oto krótki opis owego filmu : Historia oparta na faktach. Październik 1918 roku, ostatnie tygodnie I wojny światowej. Amerykański batalion utknął między siłami wroga w lasach Argonne we Francji. Ponad 500 żołnierzy znajduje się w sytuacji bez wyjścia - poza niebezpieczeństwem ze strony nieprzyjaciela zagraża im także amerykańska artyleria,
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
domi

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17797

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 6:57 pm   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
prometherion napisał/a:
Najlepszy czołg 2-ej wojny swiatowej? Według mnie taki nie istnieje. Każdy miał swoje zalety i wady. .

Zgadzam się z tym.Czołgi ciężkie był mało zwrotne ale miały mocny pancerz i dość silnie przebijające pociski.Czołgi lekkie były szybsze ale i słabsze....oczywiście chodzi o pancerz i pociski.Jednak zagłosuje na rosyjski Kw :wink:
  Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
domi

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11248

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 12:59 pm   Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
Alek napisał/a:
Dajcie kody do warzone 2100 i patch 1.01 do tej gry

Jak chcesz to prześle Ci kilka linków z kodami oraz z patchem.Oczywiście na pw :wink: .
A działy wg. mnie nie są potrzebne....Szukanie na google nie boli....
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
domi

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37708

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 12:13 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
SanchoPL napisał/a:
Ja osobiście polecam 300 kiedyś oglądałem i niedawno mi się o nim przypomniało. Muszę go sobie jeszcze raz obejrzeć.Bardzo dobry film

Może opisz trochę ten film...Nie wszyscy go oglądali :wink:
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
domi

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37708

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Mar 24, 2009 2:56 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Sorry , że odświeżam stare tematy ale....
Według mnie te filmy godne są polecenia :
-Szeregowiec Rayan (film bardzo znany chyba nie muszę się rozpisywać :) )
-Wróg u bram (film opisany kilka postów wyżej)

Btw.To tyle , witam na form :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16