gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem w edytorze map American Conquest - Divided Nation
dawid22

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7820

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Mar 24, 2006 6:28 pm   Temat: Problem w edytorze map American Conquest - Divided Nation
Witam!
Wczoraj kupiłem sobie grę "American Conquest, Północ-Południe" (czy Dividen Nation, jak kto woli). Instalacja bez problemu, gra działa, ale po wejściu do edytora map i rozstawiania jednostek, gdy wybieram nację "Stany Zjednoczone" i wybieram ochotnika (3 rząd, skrajna lewa strona - w czarnym mundurze), i gdy chcę go ustawić pojawia się ten sam co jeden rząd wyżej. Wydaje mi się że nie jest to do końca normalne. Goście z Cenegi mówią że niczego takiego nie zaobserwowali. Ale u mnie jakoś to widać bardzo wyraźnie...Nie żeby był to jakiś wielki problem, ale chyba w grze za 70 zł powinno wszystko działać i mam prawo tego oczekiwać... Ponoć moje zgłoszenie popłynęło już do producenta, ale to nieważne! Czy ktoś też coś takiego zaobserwował????
Będę wdzięczny za odpowiedź! Pozdrawiam!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16