gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
danellus

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5113

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 1:52 pm   Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
w zależności od typu armii. Jeżeli w armi mam same jednostki walczące wrecz to szukam latajacych. jak mam atakowac na zamek to latajacych i strzelających. proste według mnie...
  Temat: Heroes of might and magic
danellus

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16694

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 1:47 pm   Temat: Heroes of might and magic
HOMM to najlepsza seria tutówek jaka kiedykolwiek istniała. Zaczynałem od I... Gra mnie tak wciągnęła, że przeszedłem ją całą i spędziłem nad nią wraz ze znajomymi dobre kilkadziesiąt godzin:) Późniejsz weszła II, którą oceniam podobnie jak I. Ale gdy zoabczyłem HoMM III oniemiałem :D jak na tamte czasy była to gra cuuudo:) a dla mnie jest taką do dziś:) kocham ją i nawet IV jej nie przebiła. A na V czekam z niecierliwością i nic nie oceniam, ani po screenach, ani po wersji beta. Pogramy dopiero wtedy bedzie mozna krytykowac. Poczekajmy =)
  Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
danellus

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4331

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 27, 2005 12:26 pm   Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
nie no bez przesady=) to jest HoMM4. Zazwyczaj jest 14 pól na jednoski i boha (tych kółek), a ja mam tylko siedem. I przez to nie moge wyjsc z zamku :|
  Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
danellus

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4331

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 26, 2005 9:48 pm   Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
no pewnie tak. Ale czy nikt nie miał nigdy takich problemów?
  Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
danellus

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4331

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 26, 2005 11:01 am   Temat: Problem z ekranem miasta i armii... =(
pomocy... w ekranie miasta mam jedynie 7 pól na umieszczenie jednostek:/ tak samo jest w armii... przez co nie mogę m.in.:wyjść z zamku i dzielić armi na 2 inne... =( co robić pomóżcię proszę... i z góry jestem bardzo wdzięczny... w heroesa gram już długo i nagle takie coś mi sie zdarzyło przez co nei mgoe dobrze rozgrywac potyczek;( wogóle nie moge nic robic:/=( help....[/fade]
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16