gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
d0min

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109504

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 2:52 pm   Temat: A ja wiem:P
Hmm ja wiem co to jest :) To jest Sacred ewentualnie Sacred :Podziemia :)

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 2:53 pm ]
To jest S4cr3d : P0dz13m14 :) Wiem bo grałem w normala i mialem chyba ... 125lvl :)
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
d0min

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6898

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 10:03 am   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
lysyjack napisał/a:
Natomiast 3 no cóż niby też a jednak nie ,w tej części wygladamy raczej na rambo albo czterech pancernych i pies którzy sami wygrali wojne.

Dokładnie , mój kolega własnie pierwszy raz grał w RTS i była to gra Commandos 3 i BARDZO mu się spodobała (przeszedł ją chyba na każdym poziomie) ! Wniosek z tego ,że Commandos 3 nie jest świetną grą ,lecz nie jest równiez takzwanym BADZIEWIEM ! W sumie każda część Commandos 3 była dobra ale ,która była kogoś ulubioną to juz sprawa gustu. Swoją drogą nie dziwie się ,że przeszedł ją na każdym poziomie bo jest wprost PROSTA JAK DRUT :P Kończe bo własnie zaczynam sesje bk2 :)

P.S. Lysy zagadaj do mnie na GG albo przeslij na prv swoje :) Miło mieć kolejnego gracza Commandos'ów na liscie gg:)(wiem ,że naruszyłem regulamin ale proszęo wybaczenie :P )
Pozdro !
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
d0min

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6898

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 7:43 am   Temat: Re:Commandos
Mi najbardziej do gustu przypadła Commandos : Beyond Call uf Duty... Sam nie wiem ale pogrążyła mnie ona tak ,że przez jakieś 2 miesiące nie wychodzilem z domu (oprócz szkoły) :) A trójeczka też była ciekawa ,ale dla mnie była już zbyt tak jakby NAPAĆKANA
Pozdrawiam , d0min™
  Temat: Blitzkrieg 2 - Zapraszam do grania
d0min

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6107

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lis 04, 2005 7:43 pm   Temat: Blitzkrieg 2 - Zapraszam do grania
Chciałbym pograć z jakimś Polakiem w bk2(blitzkrieg 2) ... Jeśli ktoś chciałby pograc prosze o kontakt na gg : 8008732 :) Może uda się załozyć coś typu gildia/klan/drużyna jeśli będzie nas więcej √ Również chciałbym polecić tą grę ponieważ chyba nie wyszedł do tego czasu lepszy RTS :)

EDIT =
Klan już jest :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16