gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Gru 06, 2007 4:50 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
tylko9 że u mnie nie dzieje sie on sam klikam co sie da i nic a jak w niego szczele 5 razy z shayny do go zatapiam.

[ Dodano: Czw Gru 06, 2007 8:36 pm ]
dobra abordaż to F2 ale jak mam zaabordazowac statek na którym jest więziona córka gubernatora Belflor. podpływak z każdej stroni wciskam F2 a wogóle mi sie ikona przyciagania nie pokazuje a umiejetnosc mam na 4 poziomie. juz chyba z 15 razy próbowałem to zrobić. pomocy
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Gru 05, 2007 8:55 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
jak zdobyć ten statek odysseus bodajże koło wyspy pirackiej gray siles bo bez tego nie odbije kupca a podpływam szybkim galeonem on nie dokonuje abordazu (a właśnie jakim przyciskiem ja moge dokonac abordażu????) i walne mu 3 salwy i gosciu lezy powiedzcie czy mam uzyc innego statku bo zapendzam go pod skałei on nie moze wypłynac i nie okonuje abordażu a sie stykamy burtami. z góry dzieki


i dziekuje za poprzednia pomoc. ale już tom sprawe rozwiazałem. jestes świetny
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 8:35 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
a gdzie znaleźc te przeklęte działa francuskie. przeszukałem cały archipelag zdobyłem wszystkie francuskie wyspy i nigdzie nie moigłem znaleźć tych przekletych dział
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 10:31 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
no i tak wpisuje i nic sie niue dzieje. a ctrl i z musze cały czas trzymać???
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Gru 01, 2007 8:54 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
a ma wyskoczyć jakieś okienko lub coś??? bo mi tylko po naciśnięciu ctrl znikają wszystkie "wykresy". a jezeli nic nie ma wyskoczyc to kody wpisac ciągle trzymając wciśnięte ctrl i z??? i czy używac spacji
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
czester

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136999

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Gru 01, 2007 4:38 pm   Temat: pytanie
Ludzie gram w sea dogs od dawna i nie umiem go przejść spróbowałem za pomoca kodów ale nie chca mi sie wpisać. wciiskam ctrl + z iwpisuje te kody i nic sie nie dzieje. prosze o pomoc mój email to czesiu144@interia.pl naprawde prosze niech ktos mi pomorze
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16